close
تبلیغات در اینترنت
آیا شنبه مدارس تعطیل است؟

وب پیک عکس بازیگران و هنرمندان

آیا شنبه مدارس تعطیل است؟
امروز سه شنبه 01 خرداد 1397

آیا شنبه مدارس تعطیل است؟


آیا شنبه مدارس تعطیل است؟

تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95 , کدام مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟ , مدارس 29 آبان 95 تعطیل است ؟ , اطلاعیه تعطیلی مدارس البرز شنبه 29 آبان 95 , تعطیلی مدارس اصفهان 29 آبان 95 , آیا شنبه 29 آبان قبل اربعین تعطیل است؟ , بین التعطیلین شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟ , 29 آبان 95 مدارس خوزستان تعطیل است؟ , شنبه تعطیل است؟ , تعطیلی اهواز شنبه 29 آبان 95 , کدام مدارس فردا شنبه 29 آبان تعطیل است؟ , اعلام آخرین وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 95/8/29 , آیا فردا تعطیل است؟ , تعطیلی مدارس شنبه قبل از اربعین , شنبه کدام مدارس تعطیل است؟ , اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس 29 آبان 95 , شنبه مدارس تعطیل است یا نه , تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا , تعطیلی مدارس , تعطیلی مدارس به علت اربعین ,

 

وضعیت تعطیلی مدارس روز قبل از اربعین فردا شنبه 29 آبان 95:

تعطیلی مدارس خوزستان:همه مدارس شوش در روز شنبه 29 آبان 95 تعطیل است

مدیر آموزش‌و‌پرورش شوش از تعطیلی همه مدارس این شهرستان در روز شنبه، 29 آبان‌ماه با تصمیم فرماندار برای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به زوار اربعین خبر داد.

مجتبی دیناروند ‌با اعلام این خبر اظهار کرد: به دلیل حجم بالای زائران اربعین که گویا امسال تعداد زوار بسیار بیشتر از سال‌های گذشته است، طی رایزنی‌ها با فرماندار قرار بر این شد که مدارس در روز شنبه، 29 آبان‌ماه تعطیل شوند که از هر نظر برای خدمات رسانی به زائران آماده باشیم و بتوانیم آن تعداد از زائرانی را که روز قبل از اربعین در شوش حضور پیدا می‌کنند، اسکان دهیم.

وی با بیان اینکه شهرستان شوش هرساله برای برگزاری مراسم اربعین پذیرای تعداد زیادی از زوار است و در روز اربعین نیز مراسم‌های بسیار گسترده‌ای در این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: 40 باب از مدارس از امروز برای اسکان زائران آماده‌سازی خواهند شد، زیرا تعدادی از زائران روز قبل از اربعین از روستاها و شهرهای اطراف پیاده به سمت شوش حرکت می‌کنند تا در مراسم روز اربعین در حرم حضرت دانیال نبی(ع) شرکت کنند.

مدیر آموزش‌و‌پرورش شوش تصریح کرد: همچنین شوش مسیر تردد تعدادی از زائران اربعین از مرز چذابه است و با توجه به فعال بودن این مرز و عبور زائران، این تمهیدات اندیشیده شد تا از نظر خدمات‌رسانی به زوار مشکلی وجود نداشته باشد. روز سه شنبه در استان خوزستان مدارس  اهواز، کارون و باوی تعطیل شد و ساعت شروع به کار سایر ادارات و نهادها 9.30 دقیقه اعلام شد.

وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 | روز قبل از اربعین تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس ارومیه:آلودگی هوای ارومیه بدون تعطیلی مدارس:به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، در حالیکه این روزها وضعیت هوا در کلانشهرها در وضعیت ناسالم قرار دارد و بهبودی هم ندارد، مسئولین در تهران برای بهتر شدن وضعیت هوا و کاهش آلایندگی اقدام به تعطیل کردن مدارس کرده اند.شاید این کار تغییر چندانی در کاهش آلودگی هوا نداشته باشد و اساسا اشتباه باشد و باید برنامه ای مدون برای بهتر شدن این وضعیت داشته باشند ولی شهرهایی چون ارومیه، تبریز، اصفهان، اهواز، اراک و ... مدت هاست دچار این وضعیت هستند ولی هیچ موقع ایده مناسب و یا نامناسبی چون تعطیلی مدارس در آنها وجود ندارد

مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان 95 تعطیل است:به گزارش تابناک ایلام ؛ مراد ناصری عصر چهارشنبه اظهار کرد: این تصمیم با توجه به حجم بالای تردد زائران اربعین حسینی در این شهر و آغاز موج بازگشت زائران به شهرهای مبدا اتخاذ شده است. وی افزود: از فضای این مدارس برای اسکان اضطراری زائران اربعین حسینی که از سفر عتبات عالیات برگشته اند در ایام پایانی هفته و 2 روز ابتدای هفته آینده استفاده خواهیم کرد. حجم بالای زائران ورودی و خروجی این روزها مهران را تبدیل به یک شهر با جمعیت چند صد هزار نفری کرده است و همه امکانات این شهرستان برای ارائه خدمات مطلوب به زائیران بسیج شده است. 

وضعیت تعطیلی مدارس اصفهان: دو شنبه مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: هوا به شکلی نیست که نیازی به تعطیلی مدارس و ادارات باشد و هیچ یک از مدارس، مراکز و ادارات تعطیل نخواهند بود. 

وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95:در روز چهار شنبه 26 آبان 1395 کلیه آموزشگاه های استان تهران ابتدایی،متوسطه دوره اول و دوم به جز مناطق پردیس، رودهن، دماوند و فیروزکوه تعطیل اعلام شده بود. دبستان‌های تهران طی دو روز گذشته نیز تعطیل بود و امروز تمام مدارس استان تهران نیز به جز شهرهای رودهن، فیروزکوه، دماوند و پردیس، تعطیل است.

با توجه به تعطیلی 3 روزه اغلب مدارس و تعطیلی سراسری و متداول پنجشنبه و با عنایت به این نکته که یکشنبه 30 آبان نیز مصادف با اربعین امام‌حسین(ع) بوده و جزو تعطیلی‌های رسمی است، مهم‌ترین پرسش خانواده‌ها و دانش‌آموزان این است که تکلیف روز شنبه 29 آبان که روز بین‌التعطیلی محسوب می‌شود، چگونه خواهد بود؟

تعدادی از خانواده‌ها طی تماس با خبرگزاری عنوان کردند: در صورت اعلام تعطیلی رسمی این روز از سوی وزارت آموزش و پرورش، خانواده‌هایی که قصد انجام سفر و استفاده از تعطیلات چند روزه را دارند، قادر خواهند بود برنامه‌ریزی خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

 بدون هیچ جانبداری از تعطیلی یا دایر بودن مدارس در روز شنبه، این موضوع را مدنظر دارد که وزارت آموزش و پرورش با اطلاع‌رسانی رسمی، خانواده‌ها را از بلاتکلیفی برهاند.

وزارت آموزش و پرورش می‌تواند قبل از گمانه‌زنی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های غیر رسمی از سوی مراجع مختلف، به خصوص شبکه‌های اجتماعی که سبب سردرگمی خانواده‌ها می‌شود، تکلیف تعطیلی یا عدم تعطیلی روز شنبه را مشخص کند.

منبع:ایسنا/فارس/

***تا این لحظه خبری درباره تعطیلی مدارس سایر شهرها در روز قبل از اربعین شنبه 29 آبان 95 منتشر نشده است به محض انتشار اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس شنبه 95/8/29 سایت بروز میشود.**

 

 

آیا شنبه مدارس تعطیل است؟

وی درباره احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه تصریح کرد: مجری انتخابات وزارت کشور است و هر تصمیمی که بگیرد ما به عنوان یکی از نهادهای اجرایی تابع آن خواهیم بود.


مهر:رئیس آموزش و پرورش تهران اعلام کرد که وزارت کشور مسئول تصمیم گیری درباره تعطیلی احتمالی مدارس در روز شنبه به دلیل شمارش آرا است.

علی اصغر یزدانی رئیس آموزش و پرورش تهران پیش از ظهر امروز با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهمترین وظیفه فرهنگیان که نقش کلیدی در آن ایفا می کنند علاوه بر تربیت فرزندان ما، فراهم آوردن زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

وی با بیان اینکه بخش اعظمی ازمراحل اجرایی انتخابات برعهده فرهنگیان است افزود: در مرحله اول بیش از 36 هزار و در مرحله دوم بیش از 26 هزار فرهنگی به صورت مستقیم در مرحله اجرا به برگزاری انتخابات کمک کردند.

یزدانی گفت: درعین حال بخشی از فرهنگیان درحوزه نظارت و بازرسی همکاری دارند که می توان گفت در مجموع حدود 46 هزار فرهنگی در حوزه انتخابیه تهران حضور داشتند.

وی درباره احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه تصریح کرد: مجری انتخابات وزارت کشور است و هر تصمیمی که بگیرد ما به عنوان یکی از نهادهای اجرایی تابع آن خواهیم بود.

رئیس آموزش و پرورش تهران اظهار امیدواری کرد که با توجه به روند کاری در دور دوم انتخابات و محدودیت نامزدهای این دوره، شمارش آرا در زمان مناسب تمام شود و لطمه ای به ساعات کاری مدارس وارد نشود.

 

 

 

تعطیلی مدارس روز قبل از اربعین شنبه 29 آبان 95 اطلاعیه - ...

blog.zonashop.ir/.../اطلاعیه-جدید-تعطیلی-مدارس-روز-قبل-از-اربعین-فردا-شنبه-29-آ...
۵۳ دقیقه پیش - وضعیت تعطیلی مدارس روز قبل از اربعین فردا شنبه 29 آبان 95: تعطیلی مدارس خوزستان:همه مدارس شوش در روز شنبه 29 آبان 95 تعطیل است.

فردا شنبه 29 آبان 95 بین تعطیلی قبل اربعین تعطیل است ؟

www.parvanefun.ir/فردا-شنبه-29-آبان-95-بین-تعطیلی-قبل-اربعین-تعطیل-است-...
۵ ساعت پیش - 5 آبان 95 , آیا فردا تعطیل است؟ , تعطیلی مدارس اردبیل فردا 95/8/5 . ... Oct 22, 2016 - تعطیلی شنبه 29 آبان 95, بین التعطیلی روز اربعین 95, ...

وضعیت تعطیلی مدارس 29 آبان 95 | آیا مدارس شنبه تعطیل ...

newclip.blog.ir/post/وضعیت-تعطیلی-مدارس-29-آبان-95-آیا-مدارس-شنبه-تعطیل-است
۲۹ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برچسب ها: تعطیلی مدارس 29 آبان 95، آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است، ... مدارس 29 آبان 95، تعطیلی مدارس فردا، آیا فردا شنبه مدارس تعطیل است، وضعیت . ... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه)، مدارس و ...

وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95 | آیا شنبه ...

khabobidar.blog.ir/.../وضعیت-تعطیلی-مدارس-تهران-شنبه-29-آبان-95-آیا-شنبه-تعط...
۱۹ دقیقه پیش - آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ ... زائران آماده باشیم و بتوانیم آن تعداد از زائرانی را که روز قبل از اربعین در شوش حضور پیدا می‌کنند، اسکان دهیم. ... فردا شنبه 29 آبان مدارس تعطیله؟,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس 29 آبان 95 ...

تعطیلی مدارس در روز شنبه 29 آبان 95

iranjavan.org/تعطیلی-مدارس-در-روز-شنبه-29-آبان-95/
۱۶ ساعت پیش - آبان ۹۵,آیا فردا چهار شنبه ۲۶ آبان ۹۵ مدارس تهران تعطیل است؟ ,آیا چهارشنبه .... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه)، مدارس و ...

فردا شنبه 29 آبان 95 بین تعطیلی قبل اربعین تعطیل است

googl85.rozblog.com/post/1300
۲ ساعت پیش - ۹ ساعت پیش - آبان 95,آیا فردا چهار شنبه 26 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ ,آیا چهارشنبه ... آیا یک روز قبل از اربعین 29 آبان 95 تعطیل است ؟

آیا یک روز قبل از اربعین 29 آبان 95 تعطیل است ؟

www.tel-sell.ir/آیا-یک-روز-قبل-از-اربعین-29-آبان-95-تعطیل-است-.html
۲ روز پیش - ۳ روز پیش - 16 hours ago - Oct 29, 2016 - وضعیت تعطیلی مدارس 8 آبان 95/خبر تعطیلی شنبه 8 آبان 95/آیا مدرسه های . ... ۴ روز پیش - آیا فردا ...

آیا مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل است ؟

www.tel-sell.ir/آیا-مدارس-شنبه-29-آبان-95-تعطیل-است-.html
۱۱ ساعت پیش - خواب و بیدارkhabobidar.blog.ir/.../آیا-مدارس-فردا-چهارشنبه-26-آبان-95-تعطیل-استذخیره شده۱ روز پیش - برچسب…,آیا مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل ...

اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس روز قبل از اربعین فردا شنبه 29 ...

dehkadenews.ir/اطلاعیه-جدید-تعطیلی-مدارس-روز-قبل-از-اربعین-فردا-شنبه-29-آبان...
2 mins ago - آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ ... به زائران آماده باشیم و بتوانیم آن تعداد از زائرانی را که روز قبل از اربعین در شوش حضور پیدا می‌کنند، ...

تعطیلی مدارس در شنبه 29 آبان | تعطیلی دو هفته ای مدارس ...

www.ghatreh.com/news/nn34577112/تعطیلی-مدارس-شنبه-آبان
۴ روز پیش - تعطیلی دو هفته ای مدارس ایلام لغو شد و مدارس این شهر تنها روز شنبه 29 آبان ماه تعطیل خواهند بود. ... آلودگی هوا موجب شد؛ تعطیلی زنگ ورزش مدارس پایتخت 23 و 24 آبان 95 ... آب رسانی به زائرین اربعین حسینی توسط شرکت آب وفاضلاب روستایی ... مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدکودک های تهران فردا تعطیل است ...

آیا مدارس شنبه 29 آبان تعطیل است؟ - دهکده دانلود

villagedownload.ir/post/188/آیا-مدارس-شنبه-29-آبان-تعطیل-است.html
16 hours ago - وضعیت تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95 | آیا فردا سه شنبه تعطیل است . ... Oct 22, 2016 - تعطیلی شنبه 29 آبان 95, بین التعطیلی روز اربعین 95, تاریخ ... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه)، مدارس و مراکز ...

فردا شنبه 29 آبان 95 بین تعطیلی قبل اربعین تعطیل است ...

www.dehkadenews.ir/فردا-شنبه-29-آبان-95-بین-تعطیلی-قبل-اربعین-تعطیل-اس...
5 آبان 95 , آیا فردا تعطیل است؟ , تعطیلی مدارس اردبیل فردا 95/8/5 . ... Oct 22, 2016 - تعطیلی شنبه 29 آبان 95, بین التعطیلی روز اربعین 95, تاریخ اربعین .

تعطیلی مدارس تهران پنجشنبه 27 آبان 95 | جدید 95 | عکس ...

kaber.ir/?p=85392
۴ ساعت پیش - برچسب ها:آیا مدارس تهران 27 آبان 95 تعطیل است؟,آیا پنجشنبه 27 آبان 95 ... عنایت به این نکته که یکشنبه 30 آباننیز مصادف با اربعین امام‌حسین (ع) بوده و جزو ... بدون هیچ جانبداری از تعطیلی یا دایر بودن مدارس در روز شنبه، این موضوع را ... ۴ ساعت پیش – آیا فردا پنجشنبه ۲۷ آبان ۹۵ مدارس تهران تعطیل است ؟ , خبر ...

آیا مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل است ؟ - نکس وان موزیک

nex1music.avablog.ir/post/146/آیا+مدارس+شنبه+29+آبان+95+تعطیل+است+؟
۳۹ دقیقه پیش - منبع: فارس برچسب ها: آیا ادارات و مدارس فردا 29 آبان 95 تعطیل است ؟ ... میدانید روز شنبه ۲۹ آبان میان تعطیلی بین روز جمعه و اربعین حسینی است .

سه شنبه 25 آبان 95 مدارس کرج تعطیل است

vagnews.ir/search/?q=سه+شنبه+25+آبان+95+مدارس+کرج+تعطیل+است
استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان ... یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان تعطيل خواهد شد. ... خبرگزاری ایسنا: تمامی مدارس پایتخت فردا چهارشنبه بدلیل آلودگی هوا تعطيل شد.

وضعیت تعطیلی مدارس 25 آبان 95 - نیو شادی

www.newshadi.ir/وضعیت-تعطیلی-مدارس-25-آبان-95.html
۲۴ دقیقه پیش - برچسب ها: تعطیلی مدارس تهران 24 آبان 95، آیا فردا دوشنبه 24 آبان 95 ... ۲ روز پیش - ۲۳ ساعت پیش - وضعیت تعطیلی مدارس 8 آبان 95 | آیا فردا شنبه تعطیل است؟ .... تعطیلی مدارس مهران شنبه 29 آبان 95 | جدیدترین ها در سایت جدیده .... عکس های اربعین 95 · اسم و فامیلی کشته شده ها در اتوبوس چپ شده در یاسوج 19 ابان 95 ...

آیا شنبه 21 ابان 95 مدارس تعطیل است؟

dars96.ir/2016/11/10/آیا-شنبه-21-ابان-95-مدارس-تعطیل-است؟/
۶ روز پیش - ... مدارس تعطیل است؟، وضعیت تعطیلی فردا شنبه ۸ آبان ۹۵ مدارس، آیا فردا … ... Oct 29, 2016 – آيا مدارسکشور شنبه ۸ آبان ۹۵ تعطيل است ۱ . … ۵ آبان ۹۵ , آیا ... ۳ روز پیش – آیا فردا دوشنبه ۱۷ آبان ۹۵ مدارس تعطیل است ؟ اطلاعیه خبر ...

آیا مدارس پایتخت روز شنبه هم تعطیل است؟ - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/بخش-اجتماعی.../572240-آیا-مدارس-پایتخت-روز-شنبه-هم-تعطیل-اس...
۱۰ ساعت پیش - با توجه به تعطیلی 3 روزه اغلب مدارس، مهم‌ترین پرسش خانواده‌ها و ... روز شنبه 29 آبان که روز بین‌التعطیلی محسوب می‌شود، چگونه خواهد بود؟ ... به این نکته که یکشنبه 30 آبان نیز مصادف با اربعین امام‌حسین(ع) بوده و جزو ... بدون هیچ جانبداری از تعطیلی یا دایر بودن مدارس در روز شنبه، این ... فردا؛ مدارس تهران تعطیل هستند.

تعطیل پنج شنبه 27 آبان 1395

dulme.ir/search/?q=تعطیل+پنج+شنبه+27+آبان+1395
خبر تعطيلی مدارس و ادارات سه شنبه 25 آبان 95 آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس .... استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان ... یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان تعطيل خواهد شد.

اخبار روز - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/lastnews
داغ ترین و جدیدترین اخبار روز، لحظه به لحظه از مهم ترین رویدادهای ایران و جهان بصورت ... چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ .... اپلیکیشن «رادیو اربعین» ویژه زائرین کربلای معلی به صورت رایگان منتشر شد. ... باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه در دیدار با ' پروکوپیس ..... تمامی مدارس پایتخت فردا چهارشنبه بدلیل آلودگی هوا تعطیل شد.

تعطیلی مدارس

www.khabaronline.ir/tags/3179/تعطیلی-مدارس
تمامی مدارس پایتخت در تمامی مقاطع تحصیلی فردا چهارشنبه بدلیل آلودگی هوا تعطیل شد. ... ری آلوده‌ترین نقطه تهران/ تعطیلی مدارسدر روز سه‌شنبه هنوز مشخص نیست/ مدارس دو شهر دیگر هم تعطیل شد. ایسنا نوشت: معاون ... تکذیب شد؛ مدارس مهران به مناسبت اربعین دو هفته تعطیل نیست. مدیرکل ... مدارس تهران، شنبه ۸ آبان ۹۵ تعطیل نیست.

تعطیلی مدارس | خبر فارسی

khabarfarsi.com/tag/تعطیلی_مدارس
اخبار مشروح 19، سه شنبه 25 آبان 95 · شبکه خبر ۸ ساعت ... کارمندان فردا تعطیل نیستند/ افزایش مراجعه مردم به بیمارستانها ... کدام هنرمندان برای پیاده روی اربعین راهی کربلا شدند؟/ مردی که ... خطر آلودگی هوا برای سالمندان/ تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه.

ایا شنبه 29 آبان تعطیل است - جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا

bedanid98-rzb.feixiansi.com/page-277245.html
۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ایا شنبه 29 آبان تعطیل است,Search Resultsآیا شنبه مدارس تعطیل است؟ - ... Oct 3, 2016 - برچسب ها: تعطیلی مدارس خوزستان 12 مهر 95، آیا فردا دوشنبه 12 مهر 95 مدارس خوزستان تعطیل است، .... یکشنبه 30 آبان - اربعینحسینی .

تعطیلی مدارس | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/category/تعطیلی%20مدارس?items_per_page=20
امروز : چهارشنبه 26 آبان 1395 / ساعت : 08:42:08 ... مدارس ابتدایی تهران فردا و پس‌فردا تعطیل شدند ... هوا صبح امروز جلسه‌ای فوری تشکیل داد و تصمیم گرفت مدارس ابتدایی را دو روز تعطیل کند و ... 29 آذر 1394 - 13:49 ... وزیر آموزش و پرورش گفت: تعطیلی مدارس در روزهای پنج شنبه همچنان به قوت خود باقی ... اعتبارویزای اربعین تا ۲۰ روز.

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است | دمادم

damadam.ir › اخبار › صبحانه آنلاین › گوناگون
به گزارش صبحانه،«محمدرضا مروارید» در مرز مهران اظهار کرد: مدارس مهران باوجود حجم گسترده تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز ...

مدارس روز شنبه 29 آبان 95 تعطیل می باشد - خبر

khabarian.ir/search/?q=مدارس+روز+شنبه+29+آبان+95+تعطیل+می+باشد
استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان ... و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان تعطيل خواهد شد. ... وی در ادامه افزود: در صورت تداوم وزش باد فردا نیز مدارس تعطيل مي‌شود در غیر ...

آیا چهارشنبه 15 اردیبهشت 95 مدارس تعطیل است - مجله خبری ...

morix.ir/search/?q=آیا+چهارشنبه+15+اردیبهشت+95+مدارس+تعطیل+است
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - همچنین روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل اطلاعیه ای در مورد تعطيلی مدارس در روزچهارشنبه 5 آبان 95 را چنین اعلام کرد؛ مدارس اردبیل، هیر، ...

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۲ روز پیش - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و ...

تعطیلی مدارس کرج 26 آبان

borofun.ir/search/?q=تعطیلی+مدارس+کرج+26+آبان
آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس اصفهان تعطیل است ؟ 1 روز قبل بروفان تفریحی سنتر 1115. آیا سه شنبه 25 آبان 95 مدارساستان اصفهان تعطیل است ؟ آیا مدارس و ...

تعطیلی مدارس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News ...

www.mehrnews.com/tag/تعطیلی+مدارس
اهواز - مدارس نوبت صبح و بعدازظهر فردا سه شنبه در سه شهرستان استان خوزستان به ... مدارس ابتدایی، مهد کودک و پیش دبستانی پایتخت روز سه شنبه نیز تعطیل است.

صفرنت - آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس کرج تعطیل است ؟

www.0net.ir/text/201611141317469697
۲ روز پیش - آیا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس استان کرج تعطیل است ؟ ... تعطیلی مدارس کرج در روز سه شنبه 25 آبان 95 ,تعطیلی مدارس کرج 25 آبان 95, آیا فردا سه ... Translate this page 29 mins ago - خبرگزاری میزان: براساس اعلام کمیته اضطرار .... عتبات عالیات که در روزها اربعین حسینی رهسپار کربلای معلی و نجف اشرف و کاظمین ...

تعطیلی مدارس کشور یکشنبه 9 ابان 95 مجله اینترنتی رویدباز

mag.roidbaz.ir/2016/10/29/تعطیلی-مدارس-کشور-یکشنبه-9-ابان-95/
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وضعیت تعطیلی فردا یکشنبه ۹ آبان ۹۵ مدارس – سایت … ... ۲ روز پیش – Oct 29, 2016 – آیا مدارسکشور شنبه ۸ آبان ۹۵ تعطیل است ۱ . آیا مدارس  تعطیلی%۲۰مدارس ... قیمت ویزای (روادید) اربعین ۹۵ · جزئیات جدید صدور ویزای …

آیا 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است- نیومیهن

newmihan.ir/آیا-25-آبان-95-مدارس-تهران-تعطیل-است.html
۳ روز پیش - آیا مدارس تهران 25 روز سه شنبه آبان 95 تعطیل است / ۹۵/۸/۲۵ .... Oct 29, 2016 - mag.roidbaz.ir/2016/10/25/آیا-فردا-چهارشنبه-5-آبان-95-مدارس-اردبیل-ت/ ... Oct 1, 2016 - آیا فردا شنبه 10 مهر .... مدارسمهران در آستانه اربعین حسینی دایر است ... دایر است. ..... Dec 2, 2012 - پنج شنبه 20 آبان 1395 | به روز شده: 4 دقیقه قبل .

تعطیلی مدارس در روز 23 ابان - هاب سیتی

https://hubcity.ir/search/?q=تعطیلی+مدارس+در+روز+23+ابان
تعطيلي مدارس در اردبیل چهارشنبه 5 آبان 95, آیا چهارشنبه مدارس اردبیل تعطیل است ؟,تعطيلي مدارس اردبیل فردا,فردا مدارس اردبیل تعطیل شد؟, مدارس اردبیل 5 آبان 95 تعطیل است .... استاندار ایلام از تعطيلي مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ... روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان تعطیل خواهد شد.

تعطیلی مدارس مهران شنبه 29 آبان 95 | جدیدترین ها در سایت جدیده

jadide.ir/تعطیلی-مدارس-مهران-شنبه-29-آبان-95/
وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 24 آبان 95 .... با وجود حجم گسترده تردد زاىران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین(شنبه مدارس تعطیل خواهد بود.

وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا 29 آبان 95 - تبلیغات ...

parvanefun.rzb.emeg.ir/post605234.html
۲ ساعت پیش - آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است / مدارس تهران ۹۵/۰۸/۲۹. دوستان ... ۱ روز پیش - وضعیت تعطیلی مدارستهران فردا سه شنبه 25 آبان 95 |آیا فردا سه .

تعطیلی مدارس تهران روز چهار شنبه 26 آبان 95 - جدید نیوز

jadidenews.ir › خبر
۲ روز پیش - ۴۵ دقیقه پیش – برچسب ها: تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95، آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس … زمان دقیق واریز یارانه آبان 95 اعلام شد | ساعت 24 ...

استان خوزستان - ایرنا

www.irna.ir/khuzestan
ازدحام زائران اربعین حسینی در گذرگاه مرزی چذابه ... اهواز - ایرنا - برخی برنامه های مهم که روز دوشنبه 24 آبان 1395در خوزستان خبری می شوند به شرح زیر است: ...

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است - تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/search/?q=مدارس+مهران+شنبه+29+آبان+تعطیل+است
استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان هفته‌ جاری هیچ‌گونه تعطیلی خاصی در دستور کار نیست. ... به علت آلودگی هوا گفت: تمامی مدارس مناطق 19گانه شهر تهران فردا (هشتم آبان ماه) دایر است. ... تکذیب شد؛ مدارس مهران به مناسبت اربعین دو هفته تعطیل نیست. 1 روز قبل اجتماعی عصرایران، اجتماعی 0.

تعطیلات رسمی در سال 1395 چند روز است؟ - نمناک

namnak.com/تعطیلات-رسمی-95.p28111
 رتبه: ۴٫۴ - ‏۱۱۴ نقد
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تعطیلات رسمی 95 و روزهای تعطیل سال 95 و تقویم سال 95 و مناسبت های سال ... یکشنبه 30 آبان - اربعینحسینی ... شنبه 27 آذر - ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) ... زهرا (س) و روز زن مواجه هستیم ؛ یکبار در 11 فروردین و یکبار هم در 29 اسفند. ... مدارس ابتدایی تهران فردا چهارشنبه 25 آبان تعطیل شد.

پنج شنبه 22 مهر 95 تعطیل رسمی شد - ایران مارکت

iranmc.in/search/?q=پنج+شنبه+22+مهر+95+تعطیل+رسمی+شد
۲۲ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - معاون رئیس جمهور ادامه داد: طرح تعطيلي شنبه در يكي از كميسيون‌هاي دولت در ... آبان ماه- به دليل آلودگی هوا تعطيل شد تمامی مدارس پایتخت فردا تعطيل شد تمامی ... اربعین حسینی، همه سینماهای کشور، از ساعت 19 روز شنبه (29 آبان) تعطيل است. ... استاندار ایلام با اشاره به اینکه مسئولان استان از قبل برای پذیرایی از زوار ...

امروز25 آبان مدارس کرج تعطیله

khabarehfarsi.ir/search/?q=امروز25+آبان+مدارس+کرج+تعطیله
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز ... کلیه مدارس و دانشگاه‌های خوزستان فردا تعطیل است / گرد و غبار در اهواز بالا گرفت ... تهران، سه شنبه 24 آبان 95 مهدکودک‌ها، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی پایه اول ...

آیا فردا دوشنبه 24 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ | تعطیلی ...

javuni.ir/news/358038
۲ روز پیش - وضعیت تعطیلی مدارس تهران 24 آبان 95 | آیا فردا دوشنبه ... nemonesoal.blog.ir/. ... ۳۹ دقیقه پیش - برچسب ها: وضعیت تعطیلی مدارس تهران در روز سه شنبه 25 آبان 95 | آیا فردا تعطیل است ؟، آیا فردا مدارس .... مدارس شهر مهران تا پایان اربعین تعطیل شد. ... ایا فردا دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 دی 94 مدارس تهران تعطیل است؟

مدارس شهرستان مهران در 22/95 - tgnews.ir

tgnews.ir/result/?q=مدارس+شهرستان+مهران+در+22%2F95
مهر/ در پي خبر تعطيلي مدارس مهران، فرمانداري مهران اعلام کرد هنوز تصميم نهايي براي ... تصميم نهايي براي تعطيلي مدارس مهران گرفته نشده و فردا در اين ارتباط تصميم نهايي ... تعطيلي دو هفته اي مدارس مهران لغو شد و مدارس اين شهر تنها روز شنبه 29 آبان ماه ... زاىران تعطيل نيست و تنها يك روز قبل از اربعين (شنبه مدارس تعطيل خواهد بود.

سال 94 چند روز تعطیل رسمی داریم؟ - عصر خبر

www.asrkhabar.com/fa/news/58688/سال-94-چند-روز-تعطیل-رسمی-داریم
۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در سال 94 دو روز سه شنبه تعطیل است که موضوع هر دو امام ششم شیعیان است به ... است که اولی در روزجمعه اول آبان و عاشورا هم در روز شنبه دوم آبان قرار گرفته است. ... که روز چهارشنبه 11 آذر به مناسبت اربعین حسینی تعطیل است و روز پنجشنبه 19 ... 29. پاسخ. یادش بخیر دوره احمدی نژاد، تعطیلیا خیلی زیاد بود. پاسخ ها.

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است - مجله خبری فور خبر

4khabar.ir/search/?q=مدارس+مهران+شنبه+29+آبان+تعطیل+است
یه گزارش به نقل از ایلنا، آکاایران: مدارس شهر مهران تا پایان اربعین تعطیل شد آکاایران: ... بحران مدارس تمامی مقاطع تحصیلی را فردامورخ 12 آبان ماه تعطیل اعلام کرد. ... ای در مورد تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه 5 آبان 95 را چنین اعلام کرد؛ مدارس اردبیل، هیر، ... اي مدارس مهران لغو شد و مدارس اين شهر تنها روز شنبه 29 آبان ماه تعطيل خواهند بود.

امروز25 آبان مدارس کرج تعطیله

khabaronlines.ir/search/?q=امروز25+آبان+مدارس+کرج+تعطیله
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز ... کلیه مدارس و دانشگاه‌های خوزستان فردا تعطیل است / گرد و غبار در اهواز بالا گرفت ... تهران، دوشنبه 24 آبان 95 مهدکودک‌ها، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی پایه اول ...

تدریس در مدارس تبریز در آبان 95 - اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?q=تدریس+در+مدارس+تبریز+در+آبان+95
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - کلیه مدارس و دانشگاه‌های خوزستان فردا تعطیل است ... استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان هفته‌ ... باوجود حجم گسترده تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و ...

آیا شنبه 11 اردیبهشت 95 تعطیل است؟ - کافه پارس

www.cafepars.com/Forum/Post/1668
۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آیا فردا سه شنبه 7 ارديبهشت 95 مدارس تعطیل است؟ ... ago – 18 17 16 15 14 ... this pageفروردین, اردیبهشت, خرداد, تیر, مرداد, شهریور, مهر, آبان, آذر, دی, بهمن, اسفند. .... و روز زن مواجه هستیم ؛ یکبار در 11 فروردین و یکبار هم در 29 اسفند. ... روز چهارشنبه 11 آذر به مناسبت اربعین حسینی تعطیل است و روز پنجشنبه 19 .

وضعیت تعطیلی مدارس خوزستان شنبه و یکشنبه 10 11 مهر ...

jadidax.ir › اخبار ورزشی
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 2 days ago – Oct 1, 2016 – آیا فردا شنبه 10 مهر 95 مدارس تهران تعطیل است ... ۱ روز پیش – 6 days ago – تعطیل شدن فردا 4 مهر 95/وضعیت تعطیلی .... 1 day ago – Jan 29, 2016 – خبر تعطیلی مدارس فردا شنبه 10 بهمن 94 / آیا فردا تعطیل است؟ ..... گفت: امسال در پیاده‌روی اربعین بین نجف و کربلا 11 چادر پزشکی …

آیا شنبه بین تعطیلی قبل از اربعین تعطیل است - آخرین ...

khabarduni.ir/search/?q=آیا+شنبه+بین+تعطیلی+قبل+از+اربعین+تعطیل+است
به گزارش خبرگزاری مهر ، همزمان با اربعين سالار شهیدان حضرت اباعبدالله .... معاون استاندار تهران از تعطيلي کلیه مقاطع تحصیلی مدارس تهران، ری، اسلامشهر فردا سه شنبه خبر داد و ... تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی با بارش برف در روز سه شنبه .... کرد: مقرر شد تنها روز شنبه 29 آبان ماه مدارس مهران تعطيل شوند و از امروز یکشنبه تا ...

آیا مدارس 13 آبان 95 کل کشور تعطیل است ؟ - هفتاد و پنج نیوز

75xnews.com/آیا-مدارس-13-آبان-95-کل-کشور-تعطیل-است-؟/
۱۰ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - Oct 29, 2016 – آيا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطيل است 1 . آیا مدارس … ... ۲ روز پیش – مدارساردبیل ۵ آبان ۹۵,آیا فردا تعطیل است؟,تعطیلی مدارس اردبیل ۹۵/۸/۵,آیا … ..... قیمت ویزای (روادید) اربعین 95 · جزئیات جدید صدور ویزای …

آیا پنجشنبه 13 آبان مدارس شهرستان شوشتر تعطیل است - هاب پرس

https://hubpress.ir/search/?q=آیا+پنجشنبه+13+آبان+مدارس+شهرستان...تعطیل...
فردا چهارشنبه 12 آبان 95 مدارس و دانشگاه های خوزستان تعطیل شد .... استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبانخبر داد و گفت: تا پایان هفته‌ جاری ... و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان تعطيل خواهد شد.

تمامی مدارس پایتخت فردا تعطیل شد - همه جو

hamejoo.ir › گوناگون
۱ روز پیش - شفا آنلاین>اجتماعی>تمامی مدارس پایتخت در تمامی مقاطع تحصیلی فردا ... تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه 25 آبان 95محمد رستگاری درباره تمهیدات ... از این مجموعه در روز قبل از اربعین (شنبه 29 آبان ماه) از ساعت 9 تا 17 ممکن بوده و پس از ...

آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه ...

bestforyou2.rzb.atesbr.ir/post629982.html
۲ روز پیش - وضعیت تعطیلی مدارس تهران 24 آبان 95 | آیا فردا دوشنبه تعطیل است . ... آخرین اخبار از تعطیلی مدارس روز شنبه14/1/95 – شما . ... Oct 29, 2016 - تعطیلی مدارس یکشنبه 9 آبان 95,کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی. ..... درخت , aynazchat , انشا اربعین حسینی , مطلب طلوع خورشید , انشا ساحل , يه کوسباهال ...

مدارس تهران فردا سه شنبه هم تعطیل شد

nazbid.ir/post/?q=مدارس+تهران+فردا+سه+شنبه+هم+تعطیل+شد
استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان هفته‌ جاری ... نیست و تنها یک روز قبل از اربعین(شنبه مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان تعطيل خواهد شد. ..... برندگان قرعه کشی اول مارکت برنامه دورهمی 3 تیر 95.

فردا 29 آبان مدارس خوزستان تعطیل است - سایت بلاگ ساز ...

sazblog.ir › دسته‌بندی نشده
۳ روز پیش – ۱۶ ساعت پیش – Oct 29, 2016 – آیا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطیل است 1 . ... ۲ روز پیش – برچسب ها: وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 24 آبان 95 |آیا ... امام جمعه موقت اهواز: اربعین انقلابی فرهنگی و حرکتی بین المللی است …

مدارس تهران فردا تعطیل است|یکشنبه 23 آبان 95 شنبه 22

www.daftar-ensha.ir/post/186/مدارس-تهران-فردا-تعطیل-استیکشنبه-23-آبان-95.html
۴ روز پیش - Oct 1, 2016 - آیا فردا شنبه 10 مهر 95 مدارس تهران تعطیل است ؟ ... 23 hours ago - Oct 29, 2016 - آيا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطيل. ارسال نظر برای این مطلب. نام ... تعطیلی مدارس تهران در روز سه شنبه و چهارشنبه 25 و 26 آبان 95 دوشنبه 24 آبان 1395 ... مداحی پیاده روی اربعین میثم مطیعی یکشنبه 23 آبان 1395.

وضعیت تعطیلی مدارس خوزستان شنبه و یکشنبه 10 و 11 مهر ...

yj2.ir/post/66
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آیا فردا یکشنبه 11 مهر 95 مدارس خوزستان تعطیل است؟ ... ۱ روز پیش - مدارس و دانشگاه ها و ادارات تهران شنبه 10 مهر 95 تعطیل هست؟ ... 1 day ago – Jan 29, 2016 – خبر تعطیلی مدارس فردا شنبه 10 بهمن 94 ..... چکیده: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: امسال در پیاده‌روی اربعین بین نجف و کربلا 11 چادر پزشکی .

اخبار ايران و جهان|اخبار برگزیده | Farsnews - خبرگزاری فارس

www.farsnews.com/TopNews.php
طولانی‌ترین عکس پانورامای جهان را از پیاده‌روی اربعین گرفتم/شاهد شفای کودکی در حرم ... 5 بازیگر و چهره مشهور در لیست شورای‌شهر اصلاح‌طلبان؛ تعطیلی مدارس تهران و ...

اطلاعیه جدید وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا سه‌شنبه 25 ...

atrinmusic.ir/2016/11/اطلاعیه-جدید-وضعیت-تعطیلی-مدارس-تهران/
۲ روز پیش - تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95 | فردا سه‌شنبه کدام مدارس تعطیل است؟ ... آیا مدارس تهران ۲۵ روز سه شنبه آبان ۹۵ تعطیل است / ۹۵/۸/۲۵,وضعیت …

آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است ؟ – غرب ...

www.gharb-music.com/آیا-فردا-سه-شنبه-25-آبان-95-مدارس-تهران-تعطی/
۳ روز پیش - خبر آیا فردا سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵ مدارس تهران تعطیل است ؟ را در جنجال ها ... ۱۵ hours ago – Oct 29, 2016 – وضعیت تعطیلی مدارس 8 آبان 95/خبر تعطیلی شنبه 8 آبان 95/آیا مدرسه های … Oct 1, 2016 ... آیا مدارس روز یکشنبه ۲۳ آبان و دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ تعطیل است؟ – دلنا ... پسین نوشته بعدی: پوستر روز شمار اربعین ۷.

در روز اربعین برج میلاد تعطیل است - پورتال سیحو

seiho.ir/news/319491/
به گزارش افکارنیوز، علی درویش پور گفت: با توجه به درپیش بودن اربعین حسینی و به. ... وی ادامه داد: ساعت بازدید از این مجموعه در روز قبل از اربعین (شنبه 29 آبان ماه) از ساعت 9 تا 17 بوده و امکان ... فردا کلیه مدارس تهران تعطیل است ... تعطیلی مدارستهران چهارشنبه 25 آبان 95 محمد رستگاری درباره تمهیدات اندیشیده شده از سوی کمیته ...

تدریس در مدارس تبریز در آبان 95 - مجله تفریحی فان سیتی

f30t.ir/search/?q=تدریس+در+مدارس+تبریز+در+آبان+95
مدارس شهر مهران تا پايان اربعين تعطيل شد. 1 روز قبل اخبار آخرین خبر 4 ... مدارس تمامی مقاطع تحصیلی خوزستان و اراک به علت شدت گرد و غبار فردا تعطیل است. ... شایعه تعطيلی مدارس در روز شنبه مدارس شهر تهران در روز شنبه 14 فروردین ماه جاری باز است. ... اي مدارس مهران لغو شد و مدارس اين شهر تنها روز شنبه 29 آبان ماه تعطيل خواهند بود.

اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 12 آبان 95+آخرین ...

www.bia2download.xyz/اطلاعیه-جدید-تعطیلی-مدارس-فردا-چهارشن.html
۱۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وضعیت تعطیلی مدارس روز شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ | مدل جدید ۹۵ … خبر جدید ... ۷ روز پیش – خبر جدید تعطیلی مدارس اردبیل فردا چهارشنبه ۵ آبان ۹۵ … ..... zakhme-bimarham.ir/2016/05/29/آیا-۱۶-خرداد-۹۵–تعطیل-است/ ..... قرارگاه عملیاتی اربعین دانشجویی اطلاعیه ای در رابطه با سامانه سقا و ثبت نام در آن منتشر کرد.

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است - بازتاب 24

baztab24.com/news/703695/مدارس+مهران+شنبه+29+آبان+تعطیل+است
۲ روز پیش - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ... حجم گسترده تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و ... هوا گفت: تمامی مدارس مناطق 19گانه شهر تهران فردا (هشتم آبان ماه) دایر است. .... 415 شهید دانش‌آموزی کردستان در دهگلان برگزار شد · استخدام فرودگاه اهواز 95 ...

وضعیت تعطیلی مدرسه ها فردا سه شنبه 11 آبان 95 - ایندکس وار

indexwar.ir/وضعیت-تعطیلی-مدرسه-ها-فردا-سه-شنبه-11-آبا/
۹ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وضعیت تعطیلی مدرسه ها فردا سه شنبه 11 آبان 95 , خبر وضعیت تعطیلی ... ۲ روز پیش – وضعیت تعطیلی فردا شنبه ۸ آبان ۹۵ مدارس/مدرسه های شنبه ۸ آبان ۹۵/تعطیل شدن شنبه ۸ … ..... شنبه, ۸ آبان ۱۳۹۵ :: Saturday, 29October 2016 … .... روز چهارشنبه ۱۱ آذر به مناسبت اربعین حسینی تعطیل است و روز پنجشنبه ۱۹ …

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/p426970/news/مدارس-مهران-شنبه-آبان-تعطیل.html
۲ روز پیش - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و مراکز ... مدارس مهران از فردا به مدت 2 هفته تعطیل شد ... دانلود پس زمینه و تقویم سال 95 ...

آیا مدارس 13 آبان 95 کل کشور تعطیل است ؟ - جنجال ها | عکس ...

janjalha.ir/239/آیا-مدارس-13-آبان-95-کل-کشور-تعطیل-است-؟.html
۱۰ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - Oct 29, 2016 - آيا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطيل است 1 . ... ۴ روز پیش - مدارس اردبیل 5 آبان 95,آیا فردا تعطیل است؟,تعطیلی مدارس اردبیل ...

مدارس خوزستان فردا تعطیل است/ ادارات نیمه تعطیل - ...

fa.abna24.com/service/states/archive/2015/01/30/668207/story.html
۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به دلیل آلودگی ناشی از گرد و غبار طی دو روز گذشته، تمامی مدارس مقاطع مختلف تحصیلی در اهواز و 12 شهرستان دیگر استان خوزستان فردا شنبه در نوبت صبح تعطیل اعلام شد. به گزارش ... گزارش تصویری/ مراسم بدرقه خادمان زائرین اربعین حسینی در حرم مطهر رضوی. 18 آبان 95 ... 17 آبان 95 23:55 ..... 29 مهر 1395 - 16:47.

پایگاه خبری الف

alef.ir/
دانشگاه‌ها و مدارس خوزستان فردا تعطیل است ..... بخش بین الملل الف، 25 آبان 95 ... عربستان سعودی جنگ یمن را اوایل سال قبل را با هدف بازگرداندن قدرت به عبدربه ... تهران وارد هفتمین روز متوالی آلودگی هوا شد و شاخص ذرات معلق در فرمانداری ری عدد ۱۹۷ است. .... تحقق سفر ریلی به عتبات عالیات در ایام اربعین با کمک بخش غیر دولتی.

علت تعطیل نشدن مدارس شنبه 10 مهر 95 چیست ؟ - دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/علت-تعطیل-نشدن-مدارس-شنبه-10-مهر-95-چیست-.html
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 6 days ago - تعطیل شدن فردا 4 مهر 95/وضعیت تعطیلی یکشنبه 4 مهر 95/مدارس کل کشور تهران رسمی چرا ... آیا شنبه 10 مهر 95 مدارس تعطیل هستند - دهکده آفتاب ... یکشنبه 29 اسفند – روز ملی شدن صنعت نفت ایران . .... احتمال باز شدن مرز سومار برای اعزام زائران اربعین/افزایش قیمت کاروان‌ها در عاشورا و تاسوعا نخواهیم .

آیا 18 آذر 94 مدارس تعطیل هست؟ | جدید 95 | دانلود 2016

nowruz95-photo2016.ir/2015/12/08/آیا-18-آذر-94-مدارس-تعطیل-هست؟/
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبر تعطیلی مدارس و ادارت 18 آذر 94 آیا مدارس 18 آذر 94 تعطیل هست ؟ ... ۱ روز پیش – آیا فردا سه شنبه 17 آذر 94 مدارس استان همدان تعطیل است .... هفته آینده شنبه29 آذر , دوشنبه 1 دی ماه و چهارشنبه 3 دی ماه مدارس کشور باز است. ... 11 آذر به مناسبت اربعین حسینی تعطیل است و روز پنجشنبه 19 آذر رحلت پیامبر … 18.

اطلاعیه تعطیلی مدارس اردبیل شنبه 8 آبان 95 - دانش خانواده

danesh-khanevadeh.ir/post/26/اطلاعیه-تعطیلی-مدارس-اردبیل-شنبه-8-آبان-95.html
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تعطیلی مدارس اردبیل 8 آبان 95 , آیا شنبه 8 آبان 95 مدارس تعطیل است ؟ , مدارس 8 ... به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است و دانش‌آموزان در این مناطق فردا را نیز در خانه‌های خود سپری خواهند کرد. ... هوا در اردبیل آغاز شده به تعطیلی فعالیتهای مدارس در روز پنجشنبه نیز .... آیا در مرز مهران برای اربعین 95 ویزا صادر میشود؟

مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/
چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ / Wednesday, 16 November, 2016 ... متخصص آموزش سلامت مدارس گفت: مصرف غذاهای سرشار از کلسیم، آهن و فسفر می‌تواند میزان جذب ... افزایش چند دلاری نرخ طلا در بازار جهانی - طلای جهانی در معاملات روز جاری تحت تاثیر ... «دورهمی» این هفته پخش نمی‌شود - با توجه به فرا رسیدن اربعین حسینی، برنامه تلویزیونی ...

آیا فردا یکشنبه 29 آذر 94 مدرسه و اداره ها تعطیل هستند؟ | محرم 95

zakhme-bimarham.ir/2015/12/19/آیا-فردا-یکشنبه-29-آذر-94-مدرسه-و-اداره-ها-تع/
۲۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - و مدارس ابتدایی استان تهران فردا (یکشنبه، نوزدهم آبان ماه) تعطیل است. … آیا … Seratnews.ir آیا مدارسدر روز شنبه 29 آذر ماه و دوشنبه 1 دی ماه 93 .

آیا مدارس تهران فردا 29 آذر 94 تعطیل است؟ / ادارات و بانک ها ...

pixnaab.rzb.ir/آیا-مدارس-تهران-فردا-29-آذر-94-تعطیل-است--ادارات-و-بانک-ها-باز-هست...
۲۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اطلاعیه تعطیلی مدارس تهران 29 و 30 آذر / ادارات و بانک ها و مراکز دولتی فردا باز هستند ... تعطیلی مدارسدر روز سه شنبه3 اذر آیا فردا تعطیل است فردا سه شنبه 3 آذر 94 مدارس تهران تعطیل ... آیا مدارس و ادارات و بانک ها شنبه 3 ابان94 تعطیل است؟ .... آیا اداره ها و مدرسه های ابتدایی راهنمایی و دبیرستان فردای اربعین 12 آذر .

اخبار بروجرد - روزهای بروجرد

www.borujerdtimes.ir/akhbar/index.aspx?Itemid=328
برای احیای صنایع نیمه‌تعطیل و تعطیل شهرستان بروجرد باید از نظرات کارشناسان و .... در سال 1335 متولد شد و در 12 آبان 1395 پس از سال ها رنج و ناشی از جراحت و ... مشهور می باشند، از دوران قبل از انقلاب در بازار بروجرد کسب و کاری داشتند که مدیریت ..... جمشید ابوالفتحی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ساخت و تکمیل طرح های ...

آهنگهای امروز چهار شنبه ۲۹ مهر ۹۴ - هاست آلمان

hostalman.blogsky.com/1395/02/15/post-201/هاست
۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فال روز چهارشنبه 29 مهر ۹۴ بایگانی بافال روزانه باPCTech ... آیا فردا چهار شنبه آذر مدارس تهران تعطیلاست؟ ... انتشار در سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ مدیر ۷ روز قبل ۲۳ نظر۱۹ مهر ۹۴ بانتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اعلام ... فال 6 مهر 95 – کامپک ... تعطیلی مدارس و ادارات روز ۱۲ آذر ۹۴ پنجشنبه فردای اربعین.

ایا فردا 24 دوشنبه 95 مدارس استان البرز تعطیل است - علوم ...

www.info.olomgaribe.ir/.../ایا-فردا-24-دوشنبه-95-مدارس-استان-البرز-تعطیل-است.ht...
ایا فردا 24 دوشنبه 95 مدارس استان البرز تعطیل است خبر بزودی گذاشته میشود. ... دکتر بازدید : 2 دوشنبه 24 آبان 1395 نظرات (0). ایا فردا 24 دوشنبه 95 مدارس استان ...

افکار روز خبر 96

jmt1372-blog.khabar96.ir/
عزاداری های روز تاسوعا و عاشورا سال 95 در سراسر کشور ...... آیا شنبه 8 آبان و یکشنبه 9 آبان سه شنبه چهارشنبه پنح شنبه 10 11 12 آبان مدارس کشور تعطیل است؟

سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

www.tebyan.net/
ﺻﺒﺢ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ "ﺳﻠﻄﺎﻥ " ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ "ﻋﻠﻤﺎ " ﻭ " ﻣﺸﺎﯾﺦ " ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺎﻥ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﻭ ﺟﻤﻊ ﮐﺜﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺮ ﺟﻨﺎﺯﻩ ﻧﻤﺎﺯ ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﺪ ﻭ ﺍﻭ ..... نشسته بود زهرا به انتظار زیارت نرفته ها در روز اربعین همه ما را شناختند با نام مستعار ... ،در درجه 160 تعطيلي مدارس و ادارات دستور دولت هاست ،در درجه 170 تخليه شهرها و منع رفد و آمد ...... سیزدهم آبان نفی سلطه و تاکید بر استقلال ملت ایران.

تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه ۲۹آبان - فردا

www.fardanews.com/fa/news/590446/تعطیلی-مدارس-مهران-در-روز-شنبه-۲۹آبان
۲ روز پیش - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه مدارس و ...

زنجان - موج رسا

www.mojerasa.ir/fa/search.php?str_search=زنجان
صدور 95 هزار شناسنامه مکانیزه در استان زنجان ..... 27 مهر تا 29 آبان،سرشماری عمومی کشاورزی در زنجان اجرا می شود. ..... معاون پیشگیری بهزیستی استان زنجان گفت: از فردا طرح غربالگری تنبلی چشم توسط 358 ...... سوگواره یک اربعین با حضرت زینب (س) در شهر زنجان برگزار می‌شود. ...... مدارس زنجان برای سومین روز متوالی تعطیل شد.

اخبار خبرنگاران ایرنا از مذاکرات هسته ای از وین - خبرگزاری ...

217.25.54.55/fa/page/233/اخبار-خبرنگاران-ایرنا-از-مذاکرات-هسته-ای-از-وین
ادارات دولتی و مدارس عراق به مناسبت اربعین یک هفته تعطیل می شوند ...... تا قبل از برگزاری انتخابات، اروپایی های نگران از ترامپ هرچه خواسته بودند علیه او .... تهران- ایرنا-انتخابات آمریکا سه شنبه 18 آبان 95 برگزار شد و با معرفی دونالد ترامپ .... کارگران به مناسبت 29 آبان سالروز تصویب قانون کار مهمترین رویداد خبری روز دوشنبه ...

عصــــــــــــر زنجان

www.asrezanjan.ir/fa/search.php?str_search=زنجان
زنجان- مادر شهید گفت: قبل از آغاز جنگ تحمیلی عبدالله بشیری موسوی با شهید محمد نوژه اولین .... با مردم زنجان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان روز دانش آموز هم قدم می شویم. ..... زنجان- فروش احشام قربانی حسینیه اعظم از روز سه شنبه آغاز می شود ... برگزاری مراسم عزاداری روز هشتم محرم شیفت بعداز ظهر مدارس زنجان فردا سه‌شنبه تعطیل خواهد بود.

یک پاتوق | سایت تفریحی | گالری عکس |طنز و سرگرمی

1patogh.ir/
دانلود قسمت ششم ۶ سریال ماه و پلنگ ۲۲ آبان ۹۵ با لینک مستقیم ... کم,دانلود سریال ماه و پلنگ شنبه ۲۲ آبان ۹۵,دانلود سریال ماه و پلنگ ۹۵/۸/۲۲,دانلود سریال ماه ..... خاطره در استیج منوتو 29 بهمن دانلود کامل برنامه خوشا شیراز بازیگران سریال هشت و نیم ... اطلاعیه تعطیلی مدارس خوزستان 12 آبان 95 دانلود قسمت 12 سریال سفر سبز 6 آبان 95 ...

تعطیلی مدارس در شنبه 29 آبان | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/71386
۴ روز پیش - ... ایلام لغو شد و مدارس این شهر تنها روز شنبه 29 آبان ماه تعطیل خواهند بود. ... که برای ایام اربعین در نظر گرفته بودیم هنوز ظرفیت خالی زیادی دارد.

جبهه متحد اصول گرایان سرپل زهاب گیل عکس

osolgarasarpol.gilax.ir/
04:29: نخست‌وزیر ترکیه بر فراز آنکارا، منطقه پرواز ممنوع کرد و گفت که هر هواپیمایی ...... روز گذشته 26 مرداد 95 رایزن فرهنگی سفارت فرانسه و کاردار دوم دولت خبیث ... قبل از شروع به کار مجلس دهم تحلیل‌های گسترده و وسیعی درباره مواضع سیاسی ..... هیات نظارت بر اجرای برجام ظاهرا در همان هفته ابتدایی آبان ماه سال 94 تشکیل می شود اما ...

تاریخچه کاپیتولاسیون در ایران - سخن آشنا

sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=1773
نخست‌وزیری اسدالله علم از 28 تیر 1341 تا روز 29 مهر 1342 که مجلس دوره بیست و یکم آماده کار شد، بدون وجود مجلس و از این تاریخ نیز تا 17 اسفند همین سال ادامه یافت.

برنامه‌های مراسم عزاداری ایام محرم در حضور رهبر معظم انقلاب - ...

sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=4447
شب دوم؛ پنج شنبه - 30 مهر 1394 مداح قبل از منبر: جناب آقای سماواتی؛ سخنران: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان؛ عزاداری:جناب آقای میثم مطیعی شب سوم؛ جمعه - 1 آبان 1394

سازمان بسیج دانشجویی - بیانات امام خامنه ای در خصوص فضای ...

www.bso.ir/اخبار/بیانات-امام-خامنه-ای-در-خصوص-فضای-مجازی-و-اینترنت
مسئول سازمان بسیج دانشجویی و دبیر شورای سیاستگذاری اربعین دانشگاهیان استان ..... علمی از وظایف مراکز آموزشی، مدارس و دانشگاه‌ها و مربیان و اساتید محسوب می‌شود. ... همایش "از الجزایر تا ژنو" با حضور دیپلمات های انقلابی، سه شنبه در دانشگاه خواجه .... نشست تداوم دوره شهید چمران روز جمعه 14 آبان ماه در ناحیه بسیج دانشجویی استان ...

اخبار شهری | بانک اطلاعات شهر و دایرکتوری مشاغل کتاب اول

www.avval.ir/news
اخبار شهر تهران - ۱۳۹۵ آبان ...... حال که تعطیلات نوروز 95 را در پیش رو داریم فرصت مغتنم برای علاقه مندان به وجود ..... وزیر خارجه آلمان برای دیداری رسمی فردا سه شنبه وارد تهران می شود و با مقامات .... محمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان روز شنبه۲۶ دی ماه روز اجرای برجام را روز مهم و در ... مدارس ابتدایی تهران و ری دوشنبه و سه شنبه تعطیل شد.

آیا شنبه 8 آبان 95 مدارس کشور تعطیل است | بیسترینها

lovegreen.bistarinha.xyz/page-147715.html
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - Oct 29, 2016 - آيا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطيل است 1 . آیا مدارس اردبیل فردا تعطیل ... 5 آبان 95, آیا فردا تعطیل است؟ , تعطیلی مدارس اردبیل فردا 95/8/5 , آیا چهارشنبه تعطیل است ؟ , اطلاعیه . ... مدارس در روز شنبه ۱۴ فروردین اعلام کرد: تمام مدارس کشور روز شنبه … .... یکشنبه 30 آبان  اربعین حسینی ... شنبه ...

تعطیلی مدارس زرند در روز سه شنبه

anonews.ir/news/140783
تعطیلی مدارس زرند در روز سه شنبه. 1 هفته قبل اخبار عصر ایران 2 ... کرمان گفت: تمامی مدارس شهرستان زرند در همه مقاطع تحصیلی فردا (سه شنبه) تعطیل است. ... زلزله 4،8 ریشتری شامگاه پنجشنبه 29 مهر و زلزله 4.7 ریشتری عصر جمعه هفتم آبان سال جاری .... تجمع بزرگ اربعین حسینی با حضور هیئات مذهبی در بندرعباس برگزار می‌شود.

آرشیو اخبار بانکی - بانکی دات آی آر

banki.ir/akhbar
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان روزِ شنبه 22 آبان 95 .... ۴۳۰ شعبه این تعاونی برای کاهش هزینه‌ها تعطیل شده و قرار است به زودی در هر استان تنها یک شعبه ... بانکی دات آی آر: زائران حسینی همزمان با ایام اربعین این امکان را خواهند داشت تا از طریق ..... در عین حال که بانک موظف است قبل از اعطای تسهیلات و یا انجام خدمات بانکی نسبت به ...

آیا فردا یکشنبه 29 آذر 94 مدارس اصفهان تعطیل است,آیا فردا ...

www.smilfun.ir/post/668/آیا-فردا-سه-شنبه-1-دی-94-مدارس-اصفهان-تعطیل-است-/
آیا فردا سه شنبه 1 دی 94 مدارس اصفهان تعطیل است ؟ ... اما دانش آموزان عزیز حتما قبل از رفتن به مدرسه رادیو و شبکه صدا و سیمای استان اصفهان راچک کنید ... اما هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس اصفهان در روز دوشنبه 30 آذر 94 اعلام نشده است ... jozve-arshad95.ir/. .... آیا فردا چهارشنبه 20 آبان 94 مدارس استان بوشهر تعطیل است .

گودرزنیوزبادرود دلپیکس

rahpooyesh.delpix.ir/
مشروح مصاحبه روحانی با برنامه "60 دقیقه" شبکه سی‌بی‌اس آمریکا فردا (یکشنبه) پخش خواهد شد. .... منبع : گودرزنیوزبادرودتکذیب حذف ویزا برای زائران اربعین ..... پس از641 روز از بازداشت متهم نفتی، بابک زنجانی صبح شنبه 11 مهر ماه در شعبه ...... آموزی با حضور پرشور دانش آموزان روز سه شنبه در مدارس منطقه امامزاده(بادرود) برگزار شد.

خبر تعطیلی تهران 29 آذر 94 | دانلود آهنگ | سرگرمی | جدید 2016

www.pasokhname-khordad95.ir/2015/12/19/خبر-تعطیلی-تهران-29-آذر-94/
۲۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فردا سه شنبه 3 آذر 94 مدارس تهران تعطیل نیس بایگانی – اخبار|ورزشی .... از انتشار خبر هایی مبنی بر پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان قبل از پایان سال 94، ... آذربه مناسبت اربعین حسینی تعطیل است و روز پنجشنبه 19 آذر رحلت پیامبر اکرم .... jozve-arshad95.ir/2015/10/24/ایا-فردا-یکشنبه-سوم-آبان-تعطیل-است؟/.

تعطیلی ادارات پنج شنبه 22مهر95 - سودا

3vda.ir/search/?q=تعطیلی%20ادارات%20پنج%20شنبه%2022مهر95&page=2
۲۲ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پیگیری برای ثبت جهانی راهپیمایی اربعین ... تعطیلی روز شنبه به جای پنج‌شنبه به منظور هماهنگی با کشورهای دنیا ... همه مدارس و دانشگاه‌های خوزستان فردا تعطیل است / گرد و غبار در اهواز بالا گرفت ... اتفاق افتاد قبل از همه سندش را بنام خودمان بزنیم: الف) حذف کارت سوخت: کارت سوخت ... فال روز چهارشنبه 19 آبان 1395.

آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است ؟

nex1-music.nasrblog.com/آیا-شنبه-29-آبان-95-مدارس-تعطیل-است-؟/
۴ ساعت پیش - آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است. مدارس پایتخت روز شنبه هم تعطیل می‌شود؟ با توجه به تعطیلی 3 روزه اغلب مدارس، مهم‌ترین پرسش خانواده‌ها و ...

وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95 | آیا شنبه ...

khabobidar.blog.ir/.../وضعیت-تعطیلی-مدارس-تهران-شنبه-29-آبان-95-آیا-شنبه-تعط...
۲۰ دقیقه پیش - وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟ آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ آلودگی هوا این روزها آنقدر شدت ...

وضعیت تعطیلی مدارس 29 آبان 95 | آیا مدارس شنبه تعطیل ...

newclip.blog.ir/post/وضعیت-تعطیلی-مدارس-29-آبان-95-آیا-مدارس-شنبه-تعطیل-است
۲۹ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برچسب ها: تعطیلی مدارس 29 آبان 95، آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است، تعطیلی مدارس 29 آبان 95، وضعیت تعطیلی مدارس 29 آبان 95، تعطیلی ...

آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ | جدید 95 | عکس ...

kaber.ir/?p=85395
۴ ساعت پیش - وضعیت تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟ منبع: فارس برچسب ها: آیا ادارات و مدارس فردا 29 آبان 95 تعطیل است ؟، آیا مدارس شنبه ...

اخرین جزییات تعطیلی شنبه 29 آبان - شما

shomanews.com/fa/news/810731/اخرین-جزییات-تعطیلی-شنبه-29-آبان
۷ ساعت پیش - باز هم زمزمه هایی مبنی بر تعطیلی در روز شنبه 29 آبان ۹۵ به گوش ... ۲۹ آبان بین التعطیلی است واین چند روز هم به دلیل آلودگی مدارس تعطیل بود.

تعطیلی مدارس روز قبل از اربعین شنبه 29 آبان 95 اطلاعیه - ...

blog.zonashop.ir/.../اطلاعیه-جدید-تعطیلی-مدارس-روز-قبل-از-اربعین-فردا-شنبه-29-آ...
۵۴ دقیقه پیش - وضعیت تعطیلی مدارس روز قبل از اربعین فردا شنبه 29 آبان 95: تعطیلی مدارس خوزستان:همه مدارس شوش در روز شنبه 29 آبان 95 تعطیل است.

آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است

iranjavan.org/آیا-شنبه-29-آبان-95-مدارس-تعطیل-است/
۱۶ ساعت پیش - ۱ روز پیش – برچسب ها: آیا مدارس فردا چهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵ تعطیل است؟,وضعیت … ۲۶ آبان ۹۵,آیا فردا چهار شنبه ۲۶ آبان ۹۵ مدارس تهران تعطیل است؟

آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است / وضعیت تعطیلی ...

pokemongo.3ibblog.ir/2016/11/.../آیا-شنبه-29-آبان-95-مدارس-تعطیل-است-وضعیت-...
۱۴ ساعت پیش - برچسب : آیا مدارس شنبه 29 آبان تعطیله, شنبه ۲۹ تعطیل میشه،آیا مدارس تهران شنبه ۲۹ آبان تعطیل استخبر تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان ، آیا مدارس ...

آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است / مدارس تهران ۹۵/۰۸/۲۹ | ...

pokemongo.3ibblog.ir/2016/11/15/آیا-شنبه-29-آبان-95-مدارس-تعطیل-مدارس-ت/
۱ روز پیش - مدارس پایتخت ,خبر تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 ،آیا مدارس تهران شنبه ۲۹ آبان تعطیل است,مدارس تهران روز شنبه بیست نهم آبان ۹۵ تعطیل است.

آیا مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل است ؟ - نکس وان موزیک

nex1music.avablog.ir/post/146/آیا+مدارس+شنبه+29+آبان+95+تعطیل+است+؟
۳۹ دقیقه پیش - آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است ؟,تعطیلی شنبه 29 آبان 95,آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیلاست؟,وضعیت تعطیلی مدارس 29 آبان 95 ...

آیا ادارات و مدارس فردا 29 آبان 95 تعطیل است ؟

www.tel-sell.ir/آیا-ادارات-و-مدارس-فردا-29-آبان-95-تعطیل-است-.html
۱۱ ساعت پیش - ۱ روز پیش - برچسب ها: آیا مدارس فردا چهارشنبه 26 آبان 95 تعطیل است؟,وضعیت ... 26 آبان 95,آیا فردا چهار شنبه 26 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟

آیا مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل است ؟

www.tel-sell.ir/آیا-مدارس-شنبه-29-آبان-95-تعطیل-است-.html
۱۱ ساعت پیش - ۱ روز پیش - برچسب ها: آیا مدارس فردا چهارشنبه 26 آبان 95 تعطیل است؟,وضعیت ... 26 آبان 95,آیا فردا چهار شنبه 26 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟

تصاویر برای تعطیلی مدارس روز 29 آبان 95

نتیجه تصویری برای تعطیلی مدارس روز 29 آبان 95
نتیجه تصویری برای تعطیلی مدارس روز 29 آبان 95
3 روز پیش
نتیجه تصویری برای تعطیلی مدارس روز 29 آبان 95
نتیجه تصویری برای تعطیلی مدارس روز 29 آبان 95
2 روز پیش
نتیجه تصویری برای تعطیلی مدارس روز 29 آبان 95
تصاویر بیشتر برای تعطیلی مدارس روز 29 آبان 95گزارش تصاویر

وضعیت رسمی تعطیلی مدارس کشور 29 آبان 95 - سایت ...

www.parvanefun.ir/وضعیت-رسمی-تعطیلی-مدارس-کشور-29-آبان-95.html
۱۱ ساعت پیش - در صورت اعلام اطلاعیه رسمی تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه ۲۵ آبان ۹۵، ... آیا مدارس تهران 26 .... تور پوکت 26 و 27 و 29 و 30 آبان 95. 6 شب سلام پرواز.

آیا مدارس شنبه 29 آبان تعطیل است؟ - دهکده دانلود

villagedownload.ir/post/188/آیا-مدارس-شنبه-29-آبان-تعطیل-است.html
2 days ago - برچسب ها:دوشنبه 24 آبان 95 تعطیل است؟,تعطیلی مدارس تهران 24 آبان 95,آیا فردا ... ایا شنبه 29 آبان تعطیل است – جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا.

وضعیت تعطیلی مدارس 25 آبان 95 - نیو شادی

www.newshadi.ir/وضعیت-تعطیلی-مدارس-25-آبان-95.html
۲ روز پیش - ۲۳ ساعت پیش - وضعیت تعطیلی مدارس 8 آبان 95 | آیا فردا شنبه تعطیل است؟ .... تعطیلی مدارس مهران شنبه 29 آبان 95 | جدیدترین ها در سایت جدیده.

اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس روز قبل از اربعین فردا شنبه 29 ...

dehkadenews.ir/اطلاعیه-جدید-تعطیلی-مدارس-روز-قبل-از-اربعین-فردا-شنبه-29-آبان...
تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95 , کدام مدارس شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟ , مدارس 29 آبان 95 تعطیل است ؟ , اطلاعیه تعطیلی مدارس البرز شنبه 29 آبان 95 , تعطیلی ...

خبر تعطیلی ادارات و بانکها روز شنبه 29 آبان 95 - جدید عکس ...

jadidax.ir › اخبار ورزشی
۵ ساعت پیش – 26 آبان 95,آیا فردا چهار شنبه 26 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ ,آیا چهارشنبه تعطیل … همچنین در این بیانیه زمان فعالیت ادارات، بانک‌ها و دانشگاه‌های ...

کدام مدارس فردا چهارشنبه 26 آبان 95 تعطیل میباشد؟ - وب پیک ...

webpic.rozblog.com/کدام-مدارس-فردا-چهارشنبه-26-آبان-95-تعطیل-میباشد؟/
۱ روز پیش - اطلاعیه تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه 26 آبان 95:به دلیل آلودگی ..... آيا فردا دوشنبه و چهارشنبه 28 و 29 دی 95 مدارس تهران …soltanblog.ir/list/.

تعطیلی مدارس در شنبه 29 آبان | تعطیلی دو هفته ای مدارس ...

www.ghatreh.com/news/nn34577112/تعطیلی-مدارس-شنبه-آبان
۴ روز پیش - تعطیلی دو هفته ای مدارس ایلام لغو شد و مدارس این شهر تنها روز شنبه 29 آبان ... آلودگی هوا موجب شد؛ تعطیلی زنگ ورزش مدارس پایتخت 23 و 24 آبان 95

وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 29 آبان 95

tel-sell.rzb.ysupport.ir/post506850.html
۱ روز پیش - وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا سه شنبه 25 آبان 95 |آیا فردا سه شنبه .... مدارس تهران فردا چهارشنبه 26 آبان 95,آیا فردا چهار شنبه 26 آبان 95 مدارس .

فردا 29 آبان مدارس خوزستان تعطیل است - بلاگ خوان

googl85.rzb.atesbr.ir/view630691.html
۳ روز پیش - ۱۶ ساعت پیش - Oct 29, 2016 - آیا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطیل است 1 . ... 5 آبان 95 .... آیا فردا یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ مدارس خوزستان تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا 29 آبان 95 - هفتاد و پنج نیوز

75xnews.com/وضعیت-تعطیلی-مدارس-تهران-فردا-29-آبان-95/
۸ ساعت پیش - ... است؟,وضعیت … 26 آبان 95,آیا فردا چهار شنبه 26 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است / وضعیت تعطیلی 

مدارس روز شنبه 29 آبان 95 تعطیل می باشد - خبر

khabarian.ir/search/?q=مدارس+روز+شنبه+29+آبان+95+تعطیل+می+باشد
استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان هفته‌ جاری هیچ‌گونه تعطيلی خاصی در دستور کار نیست. به گزارش صبحانه،«محمدرضا ...

آیا فردا چهارشنبه 26 آبان 95 مدارس تعطیل است؟ | وضعیت ...

https://chichidl.com/آیا-فردا-چهارشنبه-26-آبان-95-مدارس-تعطیل-اس/
۱ روز پیش - وضعیت تعطیلی مدارس در چهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵,. سیزدهمین روز هوای ناسالم تهران در پاییز. خبرگزاری فارس: امروز سیزدهمین روز در فصل پاییز و ...

آیا شنبه ۲۹ آبان ۹۵ مدارس تعطیل است / وضعیت تعطیلی مدارس ...

clickjavan.ir/.../do-you-have-saturday-november-20th-95-is-the-closure-of-the-school...
۱۳ ساعت پیش - برچسب : آیا مدارس شنبه ۲۹ آبان تعطیله, شنبه ۲۹ تعطیل میشه،آیا مدارس تهران شنبه ۲۹ آبان تعطیل استخبر تعطیلی مدارس شنبه ۲۹ آبان ، آیا مدارس ...

تعطیلی مدارس اهواز چهار شنبه 26 آبان 95 - محرم ۹۵ - صفحه نخست

moharam95.parsiblog.com/Posts/519/
۱ روز پیش - تعطیلی مدارس اهواز چهار شنبه 26 آبان 95 - نیو شادی. www.newshadi.ir/-تعطیلی-مدارس-اهواز-چهار-شنبه-26-آبان-95.html. Translate this page.

تعطیلی مدارس تهران روز چهار شنبه 26 آبان 95 - جدید نیوز

jadidenews.ir › خبر
۲ روز پیش - ۴۵ دقیقه پیش – برچسب ها: تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95، آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس … زمان دقیق واریز یارانه آبان 95 اعلام شد | ساعت 24 ...

آیا شنبه 8 آبان 95 مدارس کشور تعطیل است

newmihan.ir/آیا-شنبه-8-آبان-95-مدارس-کشور-تعطیل-است.html
۱ روز پیش - Oct 29, 2016 - آيا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطيل است 1 . آیا مدارس اردبیل فردا ... تعطیلی مدارس نوبت صبح اردبیل در روز چهارشنبه پنجم آبان.

اخبار روز - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/lastnews
داغ ترین و جدیدترین اخبار روز، لحظه به لحظه از مهم ترین رویدادهای ایران و جهان بصورت 24 ساعته. ... چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵. صفحه نخست · اخبار روز ..... تمامی مدارس پایتخت فردا چهارشنبه بدلیل آلودگی هوا تعطیل شد. .... عناوین روزنامه های ورزشی 95/08/25 ...

تعطیلی مدارس | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/category/تعطیلی%20مدارس?items_per_page=20
امروز : چهارشنبه 26 آبان 1395 / ساعت : 08:42:08 ... مدارس ابتدایی تهران فردا و پس‌فردا تعطیل شدند ... کمیته اضطرار آلودگی هوا صبح امروز جلسه‌ای فوری تشکیل داد و تصمیم گرفت مدارس ابتدایی را دو روز تعطیل کند و ساعات کار ... 29 آذر 1394 - 13:49.

صفرنت - آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس کرج تعطیل است ؟

www.0net.ir/text/201611141317469697
۲ روز پیش - آیا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس استان کرج تعطیل است ؟ ... تعطیل است ؟, تعطیلی مدارس کرج در روز سه شنبه 25 آبان 95 ,تعطیلی مدارس کرج 25 آبان 95, ... Translate this page 29 mins ago - خبرگزاری میزان: براساس اعلام کمیته اضطرار ...

آیا شنبه 21 ابان 95 مدارس تعطیل است؟

dars96.ir/2016/11/10/آیا-شنبه-21-ابان-95-مدارس-تعطیل-است؟/
۶ روز پیش - Oct 29, 2016 – آيا مدارس کشور شنبه ۸ آبان ۹۵ تعطيل است ۱ . ... وی درباره احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه تصریح کرد: مجری انتخابات وزارت ...

خبر تعطیلی مدارس 26 آبان 95 | جدید 95 | دانلود 2016

nowruz95-photo2016.ir/2016/11/15/خبر-تعطیلی-مدارس-26-آبان-95/
۱ روز پیش - اطلاعیه تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه 26 آبان 95:به دلیل آلودگی هوا، ..... 1 day ago – Jan 29, 2016 – خبر تعطیلی مدارس فردا شنبه 10 بهمن 94 ...

خبر تعطیلی مدارس تهران سه شنبه 25 آبان 95

www.tafrihicenter.ir/Forum/Post/652
۳ روز پیش - آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است, آیا فردا مدارس ... مدارس تهران در روز سه شنبه 25 آبان 95,تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95, ... 29, 2016 - وضعیت تعطیلی مدارس 8 آبان 95/خبر تعطیلی شنبه 8 آبان 95/آیا مدرسه های .

سه شنبه 25 آبان 95 مدارس کرج تعطیل است

vagnews.ir/search/?q=سه+شنبه+25+آبان+95+مدارس+کرج+تعطیل+است
استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان هفته ی جاری هیچ گونه تعطيلی در دستور کار نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری ...

تعطیلات رسمی سال 95 - آسمونی

www.asemooni.com › مناسبت های روز
به چشم می‌خورد‌، روی در‌ب بیشتر مغازه‌ها این جمله درج شده است‌: “تقویم سال 95 ... سال 1395 کبیسه و اسفند 30 روزه است و در این در سال با دو روز تولد حضرت زهرا (س) و روز زن مواجه هستیم ؛ یکبار در 11 فروردین و یکبار هم در 29 اسفند. ... سال جدید مجموعاً شامل 27 روز تعطیل رسمی، 52 روز جمعه و 52 روز پنجشنبه است. ... تعطیلات آبان 95 :.

تعطیلی مدارس | خبر فارسی

khabarfarsi.com/tag/تعطیلی_مدارس
اخبار مشروح 19، سه شنبه 25 آبان 95 · شبکه خبر ۸ ساعت پیش ... خطر آلودگی هوا برای سالمندان/ تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه · صندوق بازنشستگی کشوری ...

تعطیلی مدارس کشور یکشنبه 9 ابان 95 مجله اینترنتی رویدباز

mag.roidbaz.ir/2016/10/29/تعطیلی-مدارس-کشور-یکشنبه-9-ابان-95/
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۲ روز پیش – Oct 29, 2016 – آیا مدارس کشور شنبه ۸ آبان ۹۵ تعطیل است ۱ . آیا مدارس  تعطیلی%۲۰مدارس Translate this page 17 16 15 14 13 12 11 ...

تعطیلی شنبه 29 آبان 95 | آیا شنبه 29 آبان تعطیل است؟ - دلنا

www.delna.ir/تعطیلی-شنبه-29-آبان-95.html
۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تعطیلی شنبه 29 آبان 95, بین التعطیلی روز اربعین 95, تاریخ اربعین 95, آیا شنبه 29 آبان 95 تعطیل ... آیا مدارس سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵ تعطیل است؟

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۲ روز پیش - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و ... تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه)، مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان تعطیل خواهد شد. .... تور آنتالیا پاییز 95 (نمایشگاه ساختمانی).

ایا شنبه 29 آبان تعطیل است - جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا

bedanid98-rzb.feixiansi.com/page-277245.html
۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - Sep 24, 2016 - فردا 1 خرد تعطیل است-ایا فردا شنبه 1 خرداد 95 تعطیل است ... فردا تعطیل است؟ ... آیا مدارس تهران و کرج دوشنبه 28 و 29 دی تعطیل ...

اطلاعیه جدید وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا سه‌شنبه (25 ...

khabarfori95.blogsky.com/.../اطلاعیه-جدید-وضعیت-تعطیلی-مدارس-تهران-فردا-سه‌شن...
۲ روز پیش - آیا مدارس تهران 25 روز سه شنبه آبان 95 تعطیل است / ۹۵/۸/۲۵,وضعیت . ... Oct 29, 2016 – تعطیلی مدارس 9 آبان 95, آیا یکشنبه 9 آبان 95 مدارس تعطیل ...

آیا مدارس فردا چهارشنبه 26 آبان 95 تعطیل است؟/ مدارس تهران ...

wikiblogs.ir/آیا-مدارس-فردا-چهارشنبه-26-آبان-95-تعطیل-اس/
۲ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ﺑﺮﭼﺴﺐ ﻫﺎ : ﺁﯾﺎ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﻓﺮﺩﺍ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ۲۶ ﺁﺑﺎﻥ ۹۵ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﺍﺳﺖ؟ , ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻓﺮﺩﺍ ... ﺷﻨﺒﻪ ۲۶ ﺁﺑﺎﻥ ۹۵ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﺍﺳﺖ؟ , ﺁﯾﺎ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﺍﺳﺖ؟, ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺗﻌﻄﯿﻠﯽ ...

تعطیلی پنجشنبه 22 مهر 95 روز بعد از عاشورا محرم 95 - سایت ...

biafun.com › اخبار
۷ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تعطیلی پنجشنبه 22 مهر 95 روز بعد از عاشورا محرم 95 که بین التعطیلین که بین روزهای چهارشنبه 21 مهر 95و روز جمعه 23 مهر 95 است دید مدارس و ...

کدام مدارس فردا چهارشنبه 26 آبان 95 تعطیل میباشد؟ - اترین ...

atrinmusic.ir/2016/11/کدام-مدارس-فردا-چهارشنبه-26-آبان-95-تعطیل-م/
۱ روز پیش - وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه 26 آبان 95 | کدام مدارس فردا تعطیل است؟ ... اطلاعیه تعطیلی مدارس تهران در روزچهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵:به دلیل آلودگی ...

تعطیلی مدارس

www.khabaronline.ir/tags/3179/تعطیلی-مدارس
ری آلوده‌ترین نقطه تهران/ تعطیلی مدارس در روز سه‌شنبه هنوز مشخص نیست/ مدارس دو شهر ... شد؛ تعطیلی زنگ ورزش مدارسپایتخت ۲۳ و ۲۴ آبان ۹۵/ تداوم آلودگی تا ۳ روز.

خبر تعطیلی مدارس 26 آبان 95 | بیسترینها

bestforyou2.bistarinha.xyz/page-169908.html
وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه 26 آبان 95 | کدام مدارس فردا . .... خبرگزاری ایسنا: استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روزشنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پايان ...

آیا چهارشنبه 15 اردیبهشت 95 مدارس تعطیل است - مجله خبری ...

morix.ir/search/?q=آیا+چهارشنبه+15+اردیبهشت+95+مدارس+تعطیل+است
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نخستین تعطیلی مدارس به دلیل برف در سال ۹۵ ... ای در مورد تعطيلی مدارس در روز چهارشنبه 5 آبان 95 را چنین اعلام کرد؛ مدارس اردبیل، هیر، .... خبرگزاری ایسنا: استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ...

شاهین شهر تعطیلی مدارس 25 آبان ماه

dulme.ir/search/?q=شاهین+شهر+تعطیلی+مدارس+25+آبان+ماه
تا این لحظه خبری درباره تعطيلي مدارس تهران در روز دوشنبه 23 آبان 95 منتشر نشده است .... استاندار ایلام از تعطيلي مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ...

آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه ...

picgram.rzb.ir/post/878
Oct 29, 2016 - تعطیلی مدارس یکشنبه 9 آبان 95,کلبه نیوز | پورتال خبری و ... 4 hours ago - برای دریافت آخرین خبر تعطیلی مدارس تهران در روز 24 آبان 95 اینجا .

فردا 29 آبان مدارس خوزستان تعطیل است - سایت بلاگ ساز ...

sazblog.ir › دسته‌بندی نشده
۳ روز پیش – ۱۶ ساعت پیش – Oct 29, 2016 – آیا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطیل است 1 . … 5 آبان 95 …. آیا فردا یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ مدارس خوزستان تعطیل است؟

تعطیلی مدارس در روز 23 ابان - هاب سیتی

https://hubcity.ir/search/?q=تعطیلی+مدارس+در+روز+23+ابان
تعطيلي مدارس در اردبیل چهارشنبه 5 آبان 95, آیا چهارشنبه مدارس اردبیل تعطیل است ؟ .... استاندار ایلام از تعطيلي مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا ...

آیا شنبه 3 مهر 95 مدارس تعطیل هستند - دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/آیا-شنبه-3-مهر-95-مدارس-تعطیل-هستند.html
۳ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آخرین اخبار از تعطیلی مدارس روز شنبه 14/1/95 - شما. shomanews.com/. .... آیا مدارس تهران و کرج دوشنبه 28 و 29 دی تعطیل هست؟ | جدید 95 | دانلود ...

فردا دبیرستان ها تعطیل است چهارشنبه 26 ابان 95 - جذاب 98 | ...

jazab98.ir › خبرهای جذاب و دست اول › اطلاع رسانی
فردا چهار شنبه ۲۶ ابان ۹۵دبیرستان ها تعطیل است ... آمده، کلیه مدارس شهر تهران در نوبت صبح و بعدازظهر در کلیه مقاطع تحصیلی روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه تعطیل است.

کدام مدارس فردا چهارشنبه 26 آبان 95 تعطیل میباشد؟

www.yousefzamani71.ir/.../کدام-مدارس-فردا-چهارشنبه-26-آبان-95-تعطیل-میباشد.htm...
۱ روز پیش - وضعیت تعطیلی مدارس 26 آبان 95 | آیا فردا چهارشنبه تعطیل ... nemonesoal.blog.ir/. ... تعطیلی مدارس تهران روز چهار شنبه 26 آبان 95 - جدید نیوز.

مدارس تهران فردا تعطیل است|یکشنبه 23 آبان 95

www.daftar-ensha.ir/post/186/مدارس-تهران-فردا-تعطیل-استیکشنبه-23-آبان-95.html
۴ روز پیش - 23 hours ago - Oct 29, 2016 - آيا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطيل. ارسال نظر ... تعطیلی مدارس تهران در روز سه شنبه و چهارشنبه 25 و 26 آبان 95

آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است ؟ – غرب ...

www.gharb-music.com/آیا-فردا-سه-شنبه-25-آبان-95-مدارس-تهران-تعطی/
۳ روز پیش - ۱۵ hours ago – Oct 29, 2016 – وضعیت تعطیلی مدارس 8 آبان 95/خبر تعطیلی ... آیا مدارس روز یکشنبه ۲۳ آبان و دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ تعطیل است؟

تعطیلی مدارس مهران شنبه 29 آبان 95 | جدیدترین ها در سایت جدیده

jadide.ir/تعطیلی-مدارس-مهران-شنبه-29-آبان-95/
مروارید اظهارداشت: مدارس مهران با وجود حجم گسترده تردد زاىران تعطیل نیست و تنها یک روز قبل از اربعین (شنبه)، مدارس تعطیلخواهد بود.

تعطیلات رسمی در سال 1395 چند روز است؟ - نمناک

namnak.com/تعطیلات-رسمی-95.p28111
 رتبه: ۴٫۴ - ‏۱۱۴ نقد
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تعطیلات رسمی 95 و روزهای تعطیل سال 95 و تقویم سال 95 و مناسبت های سال 95 را در نمناک ببینید. ... زهرا (س) و روز زن مواجه هستیم ؛ یکبار در 11 فروردین و یکبار هم در 29 اسفند. ... مدارس ابتدایی تهران فردا چهارشنبه 25 آبان تعطیل شد.

تعطیلی مدارس - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News ...

www.mehrnews.com/tag/تعطیلی+مدارس
تهران-با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، مدارس ابتدایی شهر تهران و شهرستان های این استان به جز دماوند، فیروزکوه و پردیس برای سومین روز متوالی تعطیل شد.

خبر تعطیلی مدارس کرج در روز چهارشنبه

borofun.ir/search/?q=خبر+تعطیلی+مدارس+کرج+در+روز+چهارشنبه
1 هفته قبل بروفان تفریحی سنتر 29 ... خبر تعطيلي مدارس و ادارات چهارشنبه 12 آبان 95 آیا فردا چهارشنبه 12 آبان 95 مدارس مرکزی تعطیل است ... چهارشنبه 5 آبان 95 ,تعطيلي مدارس اردبیل در روز چهارشنبه 5 آبان 95 گزارش هواشناسی امروز و روز چهارشنبه ...

بلاگ بلاگ - آیا فردا پنجشنبه 27 آبان 95 مدارس تهران تعطیل ...

www.blogblog.ir/text/201611160504137796
۱۳ ساعت پیش - ... 27 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است ؟ آیا پنجشنبه 27 آبان 95 مدارس استان تهران تعطیل است ؟ ... آیا مدارستهران 26 روز چهارشنبه آبان 95 تعطیل است / 95/8/25 .... تور پوکت 26 و 27 و 29 و 30 آبان 95 . .... آیا پنجشنبه 22 مهر 95ادارات و ...

پنج شنبه 22 مهر 95 تعطیل رسمی شد - ایران مارکت

iranmc.in/search/?q=پنج+شنبه+22+مهر+95+تعطیل+رسمی+شد
۲۲ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فوری/ تمامی مدارس پايتخت روزچهارشنبه تعطيل شد! ... به فرا رسیدن اربعین حسینی، همه سینماهای کشور، از ساعت 19 روز شنبه (29 آبان) تعطيل است.

خبر تعطیلی مدارس 26 آبان 95 - فارسی بلاگ

bestforyou2.rzb.fablog.in/post573623.html
۲۱ ساعت پیش - ۲ ساعت پیش - برچسب ها: آیا فردا چهارشنبه 26 آبان 95 مدارس تعطیل است، .... خبرگزاری ایسنا: استاندار ایلام از تعطيلی مدارس مهران در روز شنبه 29 ...

اطلاعیه جدید تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 12 آبان 95+آخرین ...

www.bia2download.xyz/اطلاعیه-جدید-تعطیلی-مدارس-فردا-چهارشن.html
۱۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۷ روز پیش – خبر جدید تعطیلی مدارس اردبیل فردا چهارشنبه ۵ آبان ۹۵ …. ۱ اسفند ..... zakhme-bimarham.ir/2016/05/29/آیا-۱۶-خرداد-۹۵–تعطیل-است/.

تمامی مدارس پایتخت امروز تعطیل است - شبکه خبر

www.irinn.ir/news/212465/تمامی-مدارس-پایتخت-امروز-تعطیل-است
مدارس تهران امروز هم به علت آلودگی هوا تعطیل است. ... هندوها تاحرف های درگوشی. زمان انتشار خبر: چهار شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۳. تمامی مدارس پایتخت امروز تعطیل است ...

تعطیلی مدارس خوزستان فردا چهارشنبه 12 آبان 95 + دانشگاهها - ...

fast-music.ir/post/تعطیلی-مدارس-خوزستان-فردا-چهارشنبه-12-آبان-95-دانشگاهها
۱۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود قسمت 14 چهاردهم سریال آسپرین با لینک مستقیم | 29 شهریور 95 .... ۲ روز پیش - آیا فردا چهارشنبه 5 آبان 95 مدارس اردبیل تعطیل است ؟

وضعیت تعطیلی مدارس خوزستان شنبه و یکشنبه 10 و 11 مهر ...

yj2.ir/post/66
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۱ روز پیش - مدارس و دانشگاه ها و ادارات تهران شنبه 10 مهر 95 تعطیل هست؟ ... 1 day ago – Jan 29, 2016 – خبر تعطیلی مدارس فردا شنبه 10 بهمن 94 / آیا ...

تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه 8 اسفند ماه | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/36950
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وی افزود: در این روز مدارس باز هستند و به فعالیت‌های آموزشی و تربیتی خود به ... تعطیلی مدارس در شنبه 29 آبان · آکادمی ملی فوتبال ایران تعطیل شد ...

ایا مدارس اهواز فردا 11اردیبهشت 95 تعطیل میباشد - نیوز

9us.ir/search/?q=ایا+مدارس+اهواز+فردا+11اردیبهشت+95+تعطیل+میباشد
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ایا مدارس اهواز فردا 11اردیبهشت 95 تعطیل میباشد ... 29-4-2016 اخبار برترین ها 520 ... نوبت عصر مدارس خرمشهر و آبادان روز سه شنبه تعطيل اعلام شده بود اما با .... وی اظهار داشت: مدارس تمامی مقطع تحصیلی این 2 شهر فردا پنجم آبان ماه به ...

تعطیلی دو هفته ای مدارس تهران بخاطر آلودگی هوا مهر 95

javuni.ir/news/230462
۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 18 mins ago - خبر تعطیلی مدارس تهران در دو هفته از مهر 95 بخاطر آلودگی هوا ... تغییر ساعات ... وی درباره احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه تصریح کرد: مجری انتخابات وزارت . .... آیا مدارس تهران و کرج دوشنبه 28 و 29 دی تعطیل هست؟

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 9 آبان 95 - دانش خانواده

danesh-khanevadeh.ir/post/.../تعطیلی-مدارس-فردا-یکشنبه-9-آبان-95اطلاعیه-جدید.ht...
۹ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تعطیلی مدارس 9 آبان 95, آیا یکشنبه 9 آبان 95 مدارس تعطیل است ؟,مدارس ... تا این لحظه خبری درباره تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 9 آبان 95 منتشر ...

خبر جدید تعطیلی شنبه 8 آبان 95 مدارس کشور - ایندکس وار

indexwar.ir/خبر-جدید-تعطیلی-شنبه-8-آبان-95-مدارس-کشور/
۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - Oct 29, 2016 – ۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خبر جدید تعطیلی شنبه ... ۲ روز پیش – آیا فردا چهارشنبه ۵ آبان ۹۵ مدارس اردبیل تعطیل است ؟ – اخبار … … ۵ days ...

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است - اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/news/351986
استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و گفت: تا پایان هفته‌ جاری هیچ‌گونه تعطیلی خاصی در دستور کار نیست. nبه گزارش بولتن نیوز، «محمدرضا مروارید» در مرز مهران اظهار کرد: مدارس مهران ... استخدام شهرك صنعتى 24آبان 95.

مدارس شهرستان مهران در 22/95 - tgnews.ir

tgnews.ir/result/?q=مدارس+شهرستان+مهران+در+22%2F95
ميزان/ استاندار ايلام گفت: تعطيلي دو هفته اي مدارس مهران لغو شد و مدارس اين شهر تنها روز شنبه 29 آبان ماه تعطيل خواهند بود. محمد رضا مرواريد گفت: روز گذشته از سوي ...

تعطیلی دو هفته‌ای مدارس تهران تکذیب شد صبح یکشنبه 23 ...

khabarche.ir/خبر/5721797/تعطیلی-دو-هفته-ای-مدارس-تهران-تکذیب-شد
۳ روز پیش - استاندار ایلام با اشاره به آخرین وضعیت تعطیلی مدارس مهران تصریح کرد: مقرر شد تنها روز شنبه 29 آبان ماه مدارسمهران تعطیل شوند و از امروز یکشنبه ...

آیا فردا یکشنبه 29 آذر 94 مدرسه و اداره ها تعطیل هستند؟ | محرم 95

zakhme-bimarham.ir/2015/12/19/آیا-فردا-یکشنبه-29-آذر-94-مدرسه-و-اداره-ها-تع/
۲۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - و مدارس ابتدایی استان تهران فردا (یکشنبه، نوزدهم آبان ماه) تعطیل است. … آیا … Seratnews.ir آیا مدارسدر روز شنبه 29 آذر ماه و دوشنبه 1 دی ماه 93 .

ایا فردا 24 دوشنبه 95 مدارس استان البرز تعطیل است - علوم ...

www.info.olomgaribe.ir/.../ایا-فردا-24-دوشنبه-95-مدارس-استان-البرز-تعطیل-است.ht...
ایا فردا 24 دوشنبه 95 مدارس استان البرز تعطیل است خبر بزودی گذاشته میشود... اگر امکان دارد آن را به فارسی ... دکتر بازدید : 2 دوشنبه 24 آبان 1395 نظرات (0).

مشاهده و دانلود خبر 20:30+آرشیو اخبار 20:30 - وبگردی

webgardi.yjc.ir › صفحه نخست › وبگردی
۲۱ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - شما هم که روز بعد بزاری انگار ما داریم اخبار دو روز پیش رو میبینیم! ...... دولتي و تعطيلي 5 شنبه ها در تهران و استانهاي جنوبي ، و تعطيلي مدارس ابتدايي در ...... در خبر 20.30 مورخه 29 /9/90 خبري در خصوص تبديل نيروهاي قراردادي به پيماني ...... در آبان ما سال جاري هر هفته دوشنبه شب ها در خبر 20:30 کليپ ويدويي دنياي ...

اخبار بروجرد - روزهای بروجرد

www.borujerdtimes.ir/akhbar/index.aspx?Itemid=328
برای احیای صنایع نیمه‌تعطیل و تعطیل شهرستان بروجرد باید از نظرات کارشناسان و .... در سال 1335 متولد شد و در 12 آبان 1395 پس از سال ها رنج و ناشی از جراحت و .... حجت اله فراشی قفل ساز بروجرد روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این قفل .... رضا ترابی گودرزی افزود: کتابخانه استاد آیتی شهرک اندیشه با بیش از 95 درصد ...

افکار روز خبر 96

jmt1372-blog.khabar96.ir/
عزاداری های روز تاسوعا و عاشورا سال 95 در سراسر کشور ...... آیا شنبه 8 آبان و یکشنبه 9 آبان سه شنبه چهارشنبه پنح شنبه 10 11 12 آبان مدارس کشور تعطیل است؟

اخبار سایت - انتشارات کتاب سرا

www.ketabsara.ir/Pages/News.aspx
تعطیلی 29 انتشارات در ترکیه محکوم شد ...... «مارک تواین» در یکی از مدارس ایالت کالیفرنیا به دلیل به‌کارگیری زبان ضد سیاهان ممنوع شد. ...... حق کپی این کتاب در ایالات‌متحده در سال 2047 و 95 سال پس از اولین انتشار آن در سال 1925 خاتمه می‌یابد. .... در پی این مراسم، در روز جمعه 29 آبان 1394 نیز در جمعه بازار کتاب سرا که از ساعت 10 ...

آرشیو - اصلاح نیوز

www.eslahnews.com/?page=Archive
پیام تبریک مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران به مناسبت روز خبرنگار .... کمیسیون ماده پنج مازندران به ریاست استاندار تعطیل است/ تشکیل پرونده قطور برای ..... مازندران سال 95 : قرارگاه اقتصاد مقاومتی در مازندران تشکیل شود "" فرماندار ساری سال 95 ...... 29 آبان ، یادواره 71 شهید دهستان شوراب؛ سید مهدی موسوی رئیس یادواره: ترویج ...

فال روز یکشنبه 9 اسفند 1394 | مدل جدید 95 | عکس بازیگران ...

nowruz95-model2016.ir/2016/02/27/فال-روز-یکشنبه-9-اسفند-1394/
۸ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آبان: امروز واقعا دلیلی وجود ندارد که غیر مستقیم صحبت کنید. شما حرفی برای .... تعطیلی مدارس روز یکشنبه 9 اسفند 94 | اطلاعیه تعطیلی مدارس 9 اسفند 94. .... فال 29 بهمن 1394,طالع بینی روزانه پنجشنبه 29 بهمن 94,. فال روز ...

خبر تعطیلی تهران 29 آذر 94 | دانلود آهنگ | سرگرمی | جدید 2016

www.pasokhname-khordad95.ir/2015/12/19/خبر-تعطیلی-تهران-29-آذر-94/
۲۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبر تعطیلی تهران 29 آذر 94 به گزارش شبکه خبر فردا تهران به دلیل آلودگی هوا تعطیل شده ... 16 آذر 94 مدارس استان تهران تعطیل است – جدیدترین اخبار روز ..... jozve-arshad95.ir/2015/10/24/ایا-فردا-یکشنبه-سوم-آبان-تعطیل-است؟/.

فال روزانه سه شنبه 11 آبان 95 - مجله خبری فور خبر

4khabar.ir/search/?q=فال+روزانه+سه+شنبه+11+آبان+95
۱۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تور دبی پاییز 95 4 شب،از 08 آبان 95 الی 30 آبان 95 1,715,000 تومان پرواز با ... جهان به شرح زیر است: دسته 50 کیلوگرم: پنجشنبه 20 اکتبر (29 مهر) در گروه ... وی گفت: براین اساس خبر تعطیلی مدارس مناطق 19گانه شهر تهران در روز ...

آیا شنبه 8 آبان و یکشنبه 9 آبان سه شنبه چهارشنبه پنح شنبه ...

jmt1372-blogir.blogreader.biz/page-544739.html
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۱ روز پیش - Oct 29, 2016 - آیا مدارس کشور شنبه 8 آبان 95 تعطیل است 1 . آیا مدارس اردبیل فردا ... تعطیلی%20مدارس Translate this page 17 16 15 ...

مدارس مهران شنبه 29 آبان تعطیل است - بازتاب 24

baztab24.com/news/703695/مدارس+مهران+شنبه+29+آبان+تعطیل+است
۲ روز پیش - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس مهران در روز شنبه 29 آبان خبر داد و ... اظهار کرد: مدارس مهران باوجود حجم گسترده تردد زائران تعطیل نیست و تنها یک روز ...

فصل تازه بدعهدی ها؛ دولت تدبیر در بن بست برجام - سخن آشنا

sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=9263
یکشنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۵. 17:00:20. صفحه نخست ...... بر اساس مفاد این بیانیه، جمهوری اسلامی ایران پذیرفت تا 29 آبان، پروتکل 2+93 را امضا کند. همچنین برای اثبات ...

اخبار خبرنگاران ایرنا از مذاکرات هسته ای از وین - خبرگزاری ...

217.25.54.55/fa/page/233/اخبار-خبرنگاران-ایرنا-از-مذاکرات-هسته-ای-از-وین
ادارات دولتی و مدارس عراق به مناسبت اربعین یک هفته تعطیل می شوند ...... روزنامه آوای خراسان جنوبی چاپ بیرجند روز دوشنبه 24 آبان ماه 95 سرمقاله ای با عنوان ..... کارگران به مناسبت 29 آبان سالروز تصویب قانون کار مهمترین رویداد خبری روز دوشنبه ...

فال چهارشنبه 5 آبان 1395 - هاب پرس

https://hubpress.ir/search/?q=فال%20چهارشنبه%205%20آبان%201395&page=3
۵ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - “عکس نوشته” جذاب برای “متولدین آبان” | جملکس های خواندنی در مورد آبان ماهی ها. 6 روز .... تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 9 آبان 95+اطلاعیه جدید. 2 روز ...

فال روز پنج‌شنبه 29 بهمن 94 | نوروز 95

www.downloadmovie2016.ir/2016/02/17/فال-روز-پنج‌شنبه-29-بهمن-94/
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فال روز پنج‌شنبه 29 بهمن 94| فال روز 94/11/29 |طالع بینی پنجشنبه 29 بهمن 94 ..... فال روز جمعه 29 آبان 94 بایگانی – ایران گفت | اخبار داغ روز .... امروز شنبه ١٠ بهمن 94 تعطیلی مدارس برخي از استان هاي كشور به علت سرما شديد و ...

اخبار شهری | بانک اطلاعات شهر و دایرکتوری مشاغل کتاب اول

www.avval.ir/news
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۰ هزار واحد تولیدی و صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل در نقاط مختلف ..... نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی در روزهای ابتدایی سال 95 تغییری نخواهد کرد. ... مدارس تق و لق است، نه‌فقط امروز که سه‌شنبه است و مدارس رسما یک روز دیگر دایر هستند که از ...... رفع ممنوعیت واردات برخی اقلام لوازم خانگی تا 29 آبان.

فال روز سه شنبه 29 دی 94 - پیکس یاب | PixYab.ir

www.pixyab.ir/فال-روز-سه-شنبه-29-دی-94--فال-امروز-29-دی.html
۲۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فال سه‌شنبه 29 دی 94 ,فال روز سه‌شنبه 29 دی 94 ,فال فردا سه‌شنبه 29 دی 94 , فال روزانهسه‌شنبه 29 دی 1394,فال روزانه 29 دی 94,فال…,فال روزانه ...

81. - مجله سرگرمی و خبری یک در یک

www.1dar1.com/sitemap.xml
... daily 1 http://www.1dar1.com/بی‌پولی-سریال-معمای-شاه-را-تعطیل-کرد-4456.html ...... 2013-01-16 daily 1 http://www.1dar1.com/متجاوز-وحشی21-ساله-به-پیرزن-95- ...... 1 http://www.1dar1.com/هشدار-ردپای-اعتیاد-و-روابط-جنسی-در-مدارس-1895.html .... ://www.1dar1.com/فال-و-طالعبینی-روز-یکشنبه-29-آبان-ماه-سال-90--1834.html ...

دانلود قسمت 8 سریال ماه و پلنگ دوشنبه 24 آبان 95

nex1jadid.ir/1395/دانلود-قسمت-8-سریال-ماه-پلنگ-دوشنبه-24-آب.html
۳ روز پیش - آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 24 آبان 95 .... عکس های بازیگران زن و مرد ایرانی مهر ماه سال 95  29 . 24 . دانلود قسمت 3 سریال .... Oct 26, 2016 – ۴ روز پیش – دانلود سریال ماه و پلنگ قسمت اول با لینک ...

گودرزنیوزبادرود گیل عکس

rahpooyesh.gilax.ir/
منبع : گودرزنیوزبادرودافزایش حق بیمه فرهنگیان درسال 95 ..... به گزارش بادرود رسانه ؛ همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 13 آبان، روز استکبارستیزی ؛در شهرهای نطنز؛ .... دقیقه 29: خطای سنگین احمد نوراللهی حداقل یک کارت زرد داشت که داور آن را نادیده گرفت. ...... گلایه‌مندی معلمان از عدم تعطیلی مدارس متوسطه اول در زمان امتحانات.

گودرزنیوزبادرود دلپیکس

rahpooyesh.delpix.ir/
آیتم گزارشی از روز ۱۳ آبان شهر بادرود یا نطنز، همان روز از شبکه اصفهان در برنامه ..... دقیقه 29: خطای سنگین احمد نوراللهی حداقل یک کارت زرد داشت که داور آن را نادیده ...... سخنگوی دولت از ارائه بودجه سال 95 و لایحه برنامه ششم به مجلس تا پیش از بهمن خبر ..... ضمن تعطیلی مدارس ایران تمامی کارکنان و معلمان مدارس در وضعیت غیرقابل پیش ...

بازگشای مدارس بعد از سیزده بدر 95 - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=بازگشای+مدارس+بعد+از+سیزده+بدر+95
تعطیل شدن مدارس تهران در فردا پیش تر تعطیلی مدارس در فردای روز انتخابات .... طلایی هند که از تاریخ 23 تا 29 آبان ماه(14 تا 20 نوامبر) در شهر حیدر آباد برگزار می ...

 

برای اطلاع رسانی زودتر از قرار گیری لینک ها و جواب مسابقات و دیگر اخبار عضو کانال زیر شوید

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

دسته بندي: اخبار,آموزش و پرورش,
برچسب ها : تعطیلی مدارس ,

تبلیغات

مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد